Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie - Złotów

Adres: plac Wolności 12, 77-400 Złotów, Polska.
Telefon: 672633266.
Strona internetowa: p3-zlotow.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie

Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie to placówka edukacyjna, która znajduje się pod adresem plac Wolności 12, 77-400 Złotów, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 672633266. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej p3-zlotow.pl.

Specjalnością tego przedszkola jest opieka i edukacja najmłodszych dzieci. Zlokalizowane w urokliwym miejscu, zapewniające ciepłą i przyjazną atmosferę, Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie oferuje wysokiej jakości program nauczania, dostosowany do potrzeb rozwojowych każdego dziecka.

Jedną z zalet tego przedszkola są pozytywne opinie od rodziców i opiekunów. Firma ma 1 recenzję na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących miejsca dla swojego dziecka, Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje wysoką jakość edukacji i opieki, oraz cieszy się pozytywnymi opiniami. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować dziecko na zajęcia.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie

Publiczne Przedszkole nr 3 w Złotowie - Złotów
Monika Xxx
5/5

Go up