Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach - Trojanowice

Adres: Krakowska 108, 32-087 Trojanowice, Polska.
Telefon: 667020666.
Strona internetowa: zielone-nutki.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach

Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach jest znanym przedszkolem znajdującym się w Trojanowicach przy adresie Krakowska 108, 32-087 Trojanowice, Polska. Można je skontaktować pod numerem telefonu 667020666 lub odwiedzić ich stronę internetową zielone-nutki.pl.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i oferuje miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Ich główne specjalności to edukacja przedszkolna, dzięki czemu mogą zapewnić dzieciom najlepsze możliwe warunki do rozwijania umiejętności i umysłu.

Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach jest znane z dostępności i przyjaznego środowiska. Mają parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co czyni je bardzo przyjaznym miejscem dla rodziców z dziećmi w wieku niemowlęcym i małych dzieci.

Na podstawie recenzji na Google My Business, przedszkole ma średnią ocenę 4/5 na podstawie 4 recenzji. To świadczy o jego jakości i wysokim poziomie świadczonych usług.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoki poziom edukacji i przyjazne środowisko, to Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach jest idealnym wyborem. Podkreślamy jego specjalności w edukacji przedszkolnej i dostępność dla osób na wózkach, co czyni je idealnym miejscem dla twojego dziecka. Skontaktuj się z nimi dzięki ich stronie internetowej zielone-nutki.pl i zorganizuj wizytę, aby zobaczyć, co ten miejsc robi tak specjalnym.

Recenzje dla Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach

Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach - Trojanowice
Krzysztof s
1/5

Chciałbym przestrzec rodziców przed posyłaniem swoich dzieci do tego przedszkola ponieważ personel przedszkola jest nie odpowiedzialny bez krzty rozumu potrafił zostawić 3 letnie dziecko bez opieki na placu zabawy przez godzine przy nie zabezpieczonej bramce oraz zamkniętych drzwiach z placu zabaw do środka które płacząc nie wiedziało co sie dzieje, mogło w każdej chwili wyjść na ulice i mogło dojść do wypadku nie mówiac juz o psychice malucha co po rozmowie z rodzicami nie było by pierwszym przypadkiem.Dla mnie całą to sprawą powinny zająć się odpowiednie organy zweryfikować całe dotowanie czegoś takiego co podobno jest przedszkolem do którego rodzic posyła swoje dziecko z myślą że będzie bezpieczne i otoczone opieką.

Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach - Trojanowice
Marzena Rak
5/5

Bardzo polecam, świetna kadra, fajne zajęcia dodatkowe, dziecko szczęśliwe:)

Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach - Trojanowice
Robert
5/5

Super .dużo miejsca fajna opieka

Przedszkole Zielone Nutki w Trojanowicach - Trojanowice
1313grzegorz grzegorz
5/5

Go up