Przedszkole w Wiadrowie - Wiadrów

Adres: Wiadrów 38, 59-411 Wiadrów, Polska.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole w Wiadrowie

Przedszkole w Wiadrowie Wiadrów 38, 59-411 Wiadrów, Polska

Przedszkole w Wiadrowie jest znanym przedszkolem, które znajduje się w Wiadrów 38, 59-411 Wiadrów, Polska.

Można je skontaktować pod numerem telefonu , ale pamiętaj, że pogrubione słowa kluczowe pomagają w lepszym zlokalizowaniu informacji. Niestety, na razie brak jest danych na temat ich strony internetowej.

Jest to miejsce, które szczególnie się wyróżnia w kilku aspektach. Specjalnością tej placówki jest Szkoła. Dzięki temu, że oferują wyższy poziom wychowania przedszkolnego, Twoje dziecko będzie miało lepsze podstawy do dalszej edukacji.

Inne ważne informacje dotyczące tej placówki to dostępność parkingów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wejścia dostępnego dla osób na wózkach. Dzięki takim udogodnieniom, każdy może odczuwać komfort i równość szans.

Aktualnie istnieje 1 recenzja na Google My Business dla tej firmy, a średnia opinia wynosi 4/5. Ocena jest bardzo pozytywna, co wskazuje, że placówka jest godna polecenia. Recenzje są bardzo ważne, ponieważ dostarczają szczegółowych informacji i opinii od innych rodziców.

W związku z powyższym, jeśli szukasz przedszkola, które będzie zapewniało wysoki poziom edukacji przedszkolnej oraz komfort i równość szans dla was i Twojego dziecka, to Przedszkole w Wiadrowie jest idealnym wyborem.

Zalecamy odwiedzenie ich oficjalnej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i aktualności. Dzięki temu będziesz mógł lepiej poznać tę placówkę i podjąć decyzję, która będzie najlepsza dla was.

Recenzje dla Przedszkole w Wiadrowie

Przedszkole w Wiadrowie - Wiadrów
aphelium
4/5

Go up