Przedszkole w Lipinkach - Lipinki

Adres: 38-305 Lipinki, Polska.
Telefon: 796348117.
Strona internetowa: gplipinki.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole w Lipinkach

Szukasz przedszkola w Lipinkach My, jako pomocniczy asystent, polecamy przedszkole znajdujące się w Adres: 38-305 Lipinki, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 796348117. Ich strona internetowa to gplipinki.szkolnastrona.pl.

To przedszkole szczególnie wyróżnia się Specjalnością w dziedzinie Przedszkola. Jest ono idealnym miejscem dla dzieci, które rozwijają swoje umiejętności w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Lokalizacja przedszkola w Lipinkach jest bardzo dogodna, co pozwala dzieciom łatwo się dostać do szkoły i uczestniczyć w różnorodnych zajęciach.

Informacje o przedszkolu w Lipinkach:

Adres: 38-305 Lipinki, Polska.
Telefon: 796348117
Strona internetowa: gplipinki.szkolnastrona.pl
Specjalności: Przedszkola.

Opinie o tej instytucji są bardzo ważne, dlatego zwrócimy uwagę na fakt, że Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business. Średnia ocena jest obecnie na poziomie 0/5.

Na podstawie dostępnych informacji, przedszkole w Lipinkach wydaje się być dobrym wyborem dla rodziców, którzy szukają miejsca rozwoju dzieci w dogodnej lokalizacji i z doświadczonym zespołem pedagogicznym.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej gplipinki.szkolnastrona.pl, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z przedszkolem. Polecamy skorzystać z oferty przedszkola w Lipinkach, aby zapewnić dzieciom najlepsze możliwe doświadczenie edukacyjne.

Go up