Przedszkole w Krążkowach - Krążkowy

Adres: Krążkowy 29, 63-600 Krążkowy, Polska.
Telefon: 627824897.
Strona internetowa: przedszkole.kepno.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole w Krążkowach

Szukasz przedszkola w Krążkowach Oto nieco informacji o Przedszkolu w Krążkowach znajdującym się na Krążkowy 29, 63-600 Krążkowy, Polska.

To przedszkole jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka, oferuje opiekę i wychowanie w pełnym wymiarze godzin. Jest tu również możliwość skorzystania z posiłków. Najważniejszą zadaniem przedszkola jest przygotowanie dzieci do szkoły podstawowej oraz rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych.

Jednym z wielu atutów przedszkola jest fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Dzięki temu każdy ma równy dostęp do usług przedszkola.

Informacje kontaktowe przedszkola to: Telefon: 627824897 oraz Strona internetowa: przedszkole.kepno.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz regulaminu.

Na chwilę obecną przedszkole nie posiada żadnych opinii na Google My Business. Średnia opinia wynosi więc 0/5.

Zalecamy skorzystanie z oferty Przedszkola w Krążkowach ze względu na korzystne lokalizację oraz dostępne usługi. Daj nam szansę i u nas Twoje dziecko rozwinie swoje umiejętności i przygotuje się do dalszej edukacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko.

Go up