Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów

Adres: Wrocławska 113, 55-093 Kiełczów, Polska.
Telefon: 729059659.
Strona internetowa: przedszkole-kielczow.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Przedszkole w Kiełczowie

Przedszkole w Kiełczowie, znajdujące się przy Wrocławskiej 113, 55-093 Kiełczów, jest idealnym miejscem rozwoju dla Twojego dziecka. Numer telefonu tej instytucji to 729059659. Strona internetowa przedszkola dostępna jest pod adresem przedszkole-kielczow.pl.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Jest ono wyposażone w wszelkie niezbędne udogodnienia, aby zapewnić dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Przedszkole w Kiełczowie szczególnie dbają o rozwój dzieci, dlatego mamy pewność, że Twoje dziecko będzie tutaj rozwijało się wspaniale.

Przedszkole w Kiełczowie to nie tylko miejsce rozwoju edukacyjnego, ale także miejsce, w którym każde dziecko może się poczuć komfortowo i bezpiecznie. Instytucja ta oferuje również parking dla osób poruszających się na wózkach oraz dostępne jest bezpieczne wejście dla osób poruszających się na wózkach.

Na stronie Google My Business przedszkola można znaleźć 7 opinii, a średnia ocena wynosi 4.3/5. Opinie świadczą o wysokiej jakości edukacji i opieki nad dziećmi.

W związku z powyższym, jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijać w ciekawej i przyjaznej atmosferze, to Przedszkole w Kiełczowie jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skorzystanie z oferty przedszkola. Polecamy kontakt z przedszkolem poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i pomóc w przyszłości Twojemu dziecku w jego edukacji.

Recenzje dla Przedszkole w Kiełczowie

Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów
MACIEJ SOSIN sos
5/5

Piękne budynki, piękne sale, empatyczny i miły personel

Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów
Sebastian Ruta
5/5

Przesympatyczna kadra, świetne podejście do dzieci, duże zaangażowanie całego zespołu, super obiekt z dużym placem zabaw.

Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów
joanna sieto-szymoniak
5/5

Duży, fajny obiekt i do tego bardzo fajna kadra. Dzieci chodzą z przyjemnością !

Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów
stiv440
4/5

Przedszkole bardzo fajne,ale może ktoś się w końcu obudzi i zainterweniuje w sprawie przejścia dla pieszych! Jak tak może być żeby nie było możliwości bezpiecznego dojścia!

Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów
Krzysztof Dołęcki
5/5

Mila atmosfera dużo poswiecenia ze strony pań wielki wkład w wychowanie maluchów

Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów
Grzegorz Topolski
5/5

Przedszkole w Kiełczowie - Kiełczów
Konrad M
1/5

Go up