Przedszkole "U Cioci Agatki" - Tymbark

Adres: 34-650 Tymbark, Polska.

Strona internetowa: uciociagatki.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole "U Cioci Agatki"

Przedszkole

Czy szukasz przedszkola, które oferuje opiekę i rozwijanie umiejętności Twojego dziecka Poznaj przedszkole Przedszkole U Cioci Agatki w Tymbarku

Przedszkole U Cioci Agatki znajduje się w 34-650 Tymbark, przy ulicy o nazwie, która jest dobrze skomunikowana i łatwa do znalezienia. Adres tej placówki brzmi: 34-650 Tymbark, Polska.

Przedszkole U Cioci Agatki dysponuje w pełni dostępnym wejściem dla osób poruszających się na wózkach. Mamy również duży parking, co ułatwia przyjazd i odbiór dzieci.

Nasze przedszkole oferuje pełne usługi przedszkolne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza misją jest zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności społeczne i edukacyjne.

Na naszej stronie internetowej: uciociagatki.pl możesz znaleźć więcej informacji na temat naszych programów i usług. Na razie nie mamy jeszcze opinii na Google My Business, ale zachęcamy was do odwiedzania naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

Średnia ocena naszego przedszkola wynosi 0/5, ale jesteśmy pewni, że dzięki naszym wysiłkom i zaangażowaniu w edukację dzieci, ocena ta będzie szybko rosła. Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług przedszkolnych dla naszych podopiecznych.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje pełne usługi przedszkolne i przyjazne środowisko, zalecamy Przedszkole U Cioci Agatki. Zapraszamy was na odwiedzinę naszej strony internetowej i skorzystanie z oferty naszego przedszkola.

Go up