Przedszkole Terapeutyczne Mamileo -

Telefon: 781801801.
Strona internetowa: mamileo.pl.
Specjalności: Przedszkole, Service establishment.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole Terapeutyczne Mamileo

Szukasz przedszkola terapeutycznego dla dziecka Poznaj Przedszkole Terapeutyczne Mamileo

Mieści się one przy ulica Adres i możesz je skontaktować pod numerem Telefon: 781801801. Ich stronę internetową znajdziesz pod adresem mamileo.pl.

Przedszkole Terapeutyczne Mamileo to nie tylko przedszkole, ale również service establishment. Charakteryzuje się opieką indywidualną dla każdego dziecka, umożliwiając rozwijanie umiejętności własnej niezależności i samodzielności.

W Przedszkolu Terapeutycznym Mamileo znajdziesz świetne warunki do rozwoju dziecka. Ich ekipa terapeutów i wychowawców stworzy specjalnie dla dzieci przyjazne otoczenie, w którym będą mogły się rozwijać i rozwijać swoje talenty.

Cechą szczególną Przedszkola Terapeutycznego Mamileo jest terapia zajęciowa, dzięki której dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności manualne, kreatywne i społeczne.

Jeszcze jedną zasługą Przedszkola Terapeutycznego Mamileo jest współpraca z rodzicami. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że dzieci są w dobrych rękach i mogą czuć się z nimi w każdej chwili w kontakcie.

Na razie brak recenzji na Google My Business dotyczących Przedszkola Terapeutycznego Mamileo. Średnia ocena wynosi więc 0/5.

Jeśli szukasz przedszkola terapeutycznego, w którym Twoje dziecko będzie mogło się rozwijać i rozwijać swoje talenty, to Przedszkole Terapeutyczne Mamileo jest idealnym wyborem. Skorzystaj z ich strony internetowej i skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Polecamy

Go up