Przedszkole Św. Jana Bosko - Suwałki

Adres: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3, 16-400 Suwałki, Polska.
Telefon: 532749415.
Strona internetowa: przedszkole.salezjanie.waw.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole Św. Jana Bosko

Przedszkole Św. Jana Bosko znajduje się pod adresem Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3, 16-400 Suwałki, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 532749415. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: przedszkole.salezjanie.waw.pl.

Przedszkole Św. Jana Bosko specjalizuje się w oferowaniu opieki przedszkolnej. Jest to miejsce, które dba o rozwój dzieci poprzez edukację i zabawę. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Suwałkach, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla rodzin z okolicznych miejscowości.

Dla osób poszukujących informacji o Przedszkolu Św. Jana Bosko, warto wiedzieć, że firma ta nie posiada jeszcze żadnych recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi obecnie 0/5. Pomimo braku opinii, warto dać im szansę i skontaktować się bezpośrednio poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach i programie nauczania.

Przedszkole Św. Jana Bosko to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i nawiązywać przyjaźnie. Dzięki zaangażowanej kadrze pedagogicznej i ciekawym zajęciom, maluchy mają możliwość rozwoju w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Przedszkola Św. Jana Bosko i skontaktowania się z nimi w celu uzyskania dodatkowych informacji. Może to być idealne miejsce dla Twojego dziecka, gdzie będzie mógł rozwijać się i cieszyć się czasem spędzonym w przedszkolu.

Go up