Przedszkole Sensoryczne Pluszaki - Święta Katarzyna

Adres: Strażacka 12, 55-010 Święta Katarzyna, Polska.
Telefon: 609142997.
Strona internetowa: przedszkolesensoryczne.pl.
Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Sensoryczne Pluszaki

Cześć Zachęcam was do zapoznania się z przedszkolem Przedszkole Sensoryczne Pluszaki, które znajduje się w Świętej Katarzynie przy ulicy Strażacka 12. Numer telefonu tej placówki to 609142997. Ich stroną internetową jest przedszkolesensoryczne.pl.

Przedszkole Sensoryczne Pluszaki specjalizuje się w przedszkolach i oferuje opiekę i edukację dla dzieci. To miejsce jest znane z dbałości o rozwój czуcia i umysł dziecka poprzez zajęcia zmysłowe i interaktywne.

To miejsce jest wyjątkowe ze względu na swoją lokalizację. Święta Katarzyna to maleńkie miasteczko, ale Przedszkole Sensoryczne Pluszaki znajduje się w idealnym miejscu - blisko zieleni i parków, które dzieci mogą odwiedzać i eksplorować.

Na stronie internetowej przedszkola znajduje się wiele informacji o jego charakterystyce i ofercie. Można tam przeczytać o metodzie nauczania, której placówka się posługuje, a także o planie zajęć dla dzieci. Na stronie znajdują się również informacje o zespole pedagogicznym, który pracuje w przedszkolu.

Na Google My Business przedszkole ma 3 opinie i średnia ocena wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Przedszkole Sensoryczne Pluszaki.

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, zalecam zapoznanie się bliżej z Przedszkolem Sensoryczne Pluszaki. Ich metoda nauczania, lokalizacja oraz pozytywne opinie czynią je idealnym miejscem do rozwijania i uczenia swojego dziecka. Nie wahaj się odwiedzić ich strony internetowej i skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Polecam

Recenzje dla Przedszkole Sensoryczne Pluszaki

Przedszkole Sensoryczne Pluszaki - Święta Katarzyna
Izabela Pogonowska- Pomper
5/5

Dobra opieka, ciekawe zajęcia, dobrze zagospodarowane i ciągle rozbudowujace się nowe przedszkole z furą zabawek i własnym placem zabaw.

Przedszkole Sensoryczne Pluszaki - Święta Katarzyna
Adam Wieczorek
5/5

Pełen profesjonalizm! Polecam! Wysoki standard dla dzieci!

Przedszkole Sensoryczne Pluszaki - Święta Katarzyna
Płociniczak Jakub
5/5

Go up