Przedszkole Samorządowe w Słomnikach - Słomniki

Adres: Świętej Jadwigi Królowej 4, 32-090 Słomniki, Polska.
Telefon: 510217005.
Strona internetowa: przedszkoleslomniki.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Przedszkole Samorządowe w Słomnikach

Czy szukasz przedszkola w Słomnikach Przedszkole Samorządowe w Słomnikach może być idealnym wyborem dla Ciebie

To przedszkole znajduje się przy Adresie: Świętej Jadwigi Królowej 4, 32-090 Słomniki, Polska., co czyni je łatwo dostępnym dla mieszkańców Słomnik i okolic. Można tu dotrzeć również na wózku inwalidzkim dzięki dostępnej wejściu dla osób na wózkach.

Specjalnością Przedszkola Samorządowego w Słomnikach jest wczesne wykształcenie i opieka nad dziećmi. Zespół pedagogiczny zapewnia dzieciom troskliwą opiekę i wspiera ich rozwój w różnych obszarach.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji, zalecamy odwiedzenie strony internetowej: przedszkoleslomniki.pl. Można tam znaleźć informacje na temat aktualności, wydarzeń i przepisów kulinarnych.

Aby skontaktować się z przedszkolem, można skorzystać z telefonu: 510217005. Pracownicy przedszkola są bardzo pomocni i zawsze pomogą zostać zorientowanym.

Na Google My Business Przedszkole Samorządowe w Słomnikach ma 4 recenzje i średnia ocena wynosi 3.3/5. Ocena ta została przypisana na podstawie opinii rodziców i opiekunów, którzy współpracowali z przedszkolem.

W związku z tym, jeśli szukasz przedszkola w Słomnikach, które zapewni opiekę i wczesne wykształcenie dla twojego dziecka, Przedszkole Samorządowe w Słomnikach jest idealnym wyborem. Polecamy odwiedzenie strony internetowej lub skontaktowanie się bezpośrednio z przedszkolem, aby uzyskać dodatkowe informacje i rozpocząć współpracę.

Recenzje dla Przedszkole Samorządowe w Słomnikach

Przedszkole Samorządowe w Słomnikach - Słomniki
seizer
5/5

fest

Przedszkole Samorządowe w Słomnikach - Słomniki
Lukas L
5/5

Przedszkole Samorządowe w Słomnikach - Słomniki
piotr duda
1/5

Przedszkole Samorządowe w Słomnikach - Słomniki
Ola Rojewska
2/5

Go up