Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca” - Siepraw

Adres: Jana Pawła II 40, 32-447 Siepraw, Polska.
Telefon: 122746060.
Strona internetowa: przedszkole.siepraw.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca”

Szukasz przedszkola w Sieprawiu Rozważ Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca”

Mieści się ono przy Adres: Jana Pawła II 40, 32-447 Siepraw, Polska. Jest ono łatwo dostępne, gdyż posiada parking dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób o ograniczonej mobilności.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową: przedszkole.siepraw.edu.pl. Możesz też skontaktować się z nimi bezpośrednio przez telefon: 122746060.

Jedną z specjalności Przedszkola Samorządowego w Sieprawiu „Kropla Słońca” jest fakt, że jest to szkoła. Ocena średnia na Google My Business wynosi 4/5, na podstawie 4 recenzji.

Inne ważne informacje dotyczące tej placówki to fakt, że posiada ona wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która dba o rozwój dzieci nie tylko w zakresie edukacji, ale też w sferze społecznej i emocjonalnej. Przedszkole oferuje również szeroki wachlarz aktywności pozalekcyjnych, takich jak zajęcia artystyczne, sportowe i muzyczne.

W Przedszkolu Samorządowym w Sieprawiu „Kropla Słońca” duży nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i współpracy w grupie. Dzieci uczestniczą w różnorodnych projektach i imprezach, które pozwalają im nabyć umiejętności społecznych i zbudować relacje z rówieśnikami.

Na koniec, jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość edukacji i opieki, zalecamy skontaktować się z Przedszkolem Samorządowym w Sieprawiu „Kropla Słońca”. Odwiedź ich stronę internetową i uzyskaj więcej informacji na temat ich programów i usług. Zapraszamy do kontaktu

Recenzje dla Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca”

Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca” - Siepraw
Stanisław Bobula
5/5

Wspaniałe przedszkole z pięknym i przestronnym budynkiem oddanym do użytku 1 września 2018 roku. Kadra bardzo się angażuje, dzieci są fantastycznie zaopiekowane.

Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca” - Siepraw
Anna Wierzbicka
5/5

Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca” - Siepraw
Elżbieta S
5/5

Przedszkole Samorządowe w Sieprawiu „Kropla Słońca” - Siepraw
_Andryczek_ _
1/5

Go up