Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach - Kobierzyce

Adres: Robotnicza 19, 55-040 Kobierzyce, Polska.
Telefon: 713111241.
Strona internetowa: przedszkole.kobierzyce.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach

Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach znajduje się w samym sercu Kobierzyc, przy Adres: Robotnicza 19, 55-040 Kobierzyce, Polska. Dzięki dogodnemu położeniu, przedszkole jest łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców i gości miasta.

Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach specjalizuje się w nauczaniu dzieci i jest znane z wysokiego poziomu edukacji. Fakt, że Specjalności: Szkoła, świadczy o zaangażowaniu przedszkola w zapewnienie najwyższej jakości usług edukacyjnych dla swoich uczniów.

Inne ważne informacje o Przedszkole Samorządowym w Kobierzycach to dostępność parkingów dla osób na wózkach oraz wejściem dostępnym dla osób na wózkach. To czyni przedszkole nie tylko miejscem wspaniałej edukacji, ale również miejscem przyjaznym dla wszystkich uczestników.

Na stronie internetowej: przedszkole.kobierzyce.pl można znaleźć więcej informacji na temat przedszkola, jego misji, wizji i oferty edukacyjnej.

Na Google My Business Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach ma 3 recenzje i średnia opinia wynosi 4.7/5. To świadczy o wysokiej jakości usług edukacyjnych i przyjaznym środowisku, które przedszkole oferuje swoim uczniom.

W związku z powyższym, jeśli szukasz przedszkola, które zapewni wyjątkową edukację dla twojego dziecka oraz przyjazne środowisko, Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej: przedszkole.kobierzyce.pl lub skontaktowanie się z nimi bezpośrednio przez telefon: 713111241.

Recenzje dla Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach

Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach - Kobierzyce
mo_de_in_studio projektowanie wnętrz online
5/5

Bardzo dobre przedszkole, porządna kadra

Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach - Kobierzyce
krzysztof malecki
5/5

Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach - Kobierzyce
Danuta Wronkowska
4/5

Go up