Przedszkole Samorządowe w Brzezince - Brzezinka

Adres: Czernichowska 2, 32-600 Brzezinka, Polska.
Telefon: 338432280.
Strona internetowa: psbrzezinka.gminaoswiecim.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Samorządowe w Brzezince

Przedszkole Samorządowe w Brzezince znajduje się w Brzezince przy adresie Czernichowska 2, 32-600. Jest to przedszkole, które oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Posiada ono numer telefonu kontaktowy 338432280 oraz stronę internetową psbrzezinka.gminaoswiecim.pl.

Na stronie internetowej można znaleźć informacje o przedszkolu, w tym o jego lokalizacji, godzinach otwarcia, zespoł pracowników i oferowanym programie edukacyjnym. Przedszkole Samorządowe w Brzezince specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i dba o rozwój całkowity dziecka poprzez zabawy, zajęcia edukacyjne i kontakty z rówieśnikami.

Według opinii na Google My Business, przedszkole ma średnią ocenę 5/5 na podstawie 1 recenzji. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Przedszkole Samorządowe w Brzezince.

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, Przedszkole Samorządowe w Brzezince jest dobrym wyborem. Znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji i oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ponadto, przedszkole ma korzystne opinie i wysoką ocenę na stronach recenzyjnych.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej Przedszkola Samorządowego w Brzezince, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z przedszkolem w celu uzyskania dalszych szczegółów.

Recenzje dla Przedszkole Samorządowe w Brzezince

Przedszkole Samorządowe w Brzezince - Brzezinka
ŘęŴıŹøŘ
5/5

Go up