Przedszkole Publiczne w Gorzycach Wielkich - Gorzyce Wielkie

Adres: Szkolna 31b, 63-410 Gorzyce Wielkie, Polska.
Telefon: 627347395.
Strona internetowa: przedszkolegorzyce.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne w Gorzycach Wielkich

Czy szukasz przedszkola publicznego w Gorzycach Wielkich Przedszkole Publiczne w Gorzycach Wielkich jest idealnym wyborem dla twojego dziecka. To miejsce oferuje najlepsze warunki rozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Znajduje się w idealnej lokalizacji przy Adres: Szkolna 31b, 63-410 Gorzyce Wielkie, Polska.

Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio poprzez telefon: 627347395. Ich strona internetowa przedszkolegorzyce.pl dostarcza wszelkich niezbędnych informacji na temat ich usług, godzin otwarcia i informacji kontaktowych.

Przedszkole oferuje wiele specjalności, w tym: Przedszkole. To miejsce stworzone jest, aby pomóc dzieciom w rozwijaniu umiejętności społecznych, kreatywności i aktywności fizycznej. Dzieci uczą się tu w dogodnym i przyjaznym środowisku, które wspiera ich rozwój.

Innymi ważnymi informacjami na temat Przedszkola Publicznego w Gorzycach Wielkich są: Wejście dostępne dla osób na wózkach. To miejsce jest dostępne dla wszystkich rodziców, którzy szukają najlepszych możliwości edukacyjnych dla swoich dzieci.

Na stronie przedszkolegorzyce.pl można przeczytać opinie innych rodziców na temat tej placówki. Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business i średnia opinia wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez to przedszkole.

Wszystkie te informacje wskazują, że Przedszkole Publiczne w Gorzycach Wielkich jest idealnym miejscem dla twojego dziecka. Jeśli szukasz najlepszych możliwości rozwojowych i edukacyjnych dla twojego dziecka, nie wahaj się i skontaktuj się z nimi dzięki dostępnej stronie internetowej. Polecamy

Recenzje dla Przedszkole Publiczne w Gorzycach Wielkich

Przedszkole Publiczne w Gorzycach Wielkich - Gorzyce Wielkie
Tomasz Misiek
5/5

Budynek oddany do użytku od września 2016 roku. Dzieciaczki mają teraz własne przestronne sale. Każda grupa posiada własną szatnię umieszczoną przed wejsciem do sali oraz własną łazienkę połączoną z ich salą zabaw. Osobna jadalnia i duża kuchnia dla Pań zarządzających tą częścią przybytku. Z tyłu za budynkiem przedszkola jest umieszczony ogrodzony plac zabaw. Dla wszystkich dowożacych swoje pociechy jest przestronny parking.

Przedszkole Publiczne w Gorzycach Wielkich - Gorzyce Wielkie
Maciej Kawicki
5/5

Go up