Przedszkole Publiczne nr 19 w Tarnowie - Tarnów

Adres: Paderewskiego 24, 33-100 Tarnów, Polska.
Telefon: 146360500.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne nr 19 w Tarnowie

Szukasz przedszkola w Tarnowie Poznaj Przedszkole Publiczne nr 19 w Tarnowie To idealne miejsce, aby zapewnić Twojemu dziecku opiekę i rozwój w wymiarze przedszkolnym. Szkoła znajduje się w centrum miasta, więc jest bardzo łatwa dostępna dla wszystkich mieszkańców.

Adres szkoły to Paderewskiego 24, 33-100 Tarnów, Polska. Można tu dotrzeć m.in. autobusem miejskim lub pieszo. Aby uzyskać więcej informacji na temat szkoły, skontaktuj się z nią bezpośrednio przez telefon: 146360500.

Na stronie internetowej szkoły znajdziesz informacje na temat jej specjalności. Przedszkole Publiczne nr 19 w Tarnowie oferuje pełny wymiar przedszkolny, dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało pełny kontakt z rówieśnikami i może rozwijać swoje umiejętności.

Inne ważne informacje dotyczące szkoły to jej dostępność dla osób na wózkach oraz fakt, że posiada ona 1 recenzję na Google My Business z średnią oceną 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez szkołę.

Jeśli szukasz przedszkola w Tarnowie, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Przedszkole Publiczne nr 19. Dzięki swojej lokalizacji, pełnemu wymiarowi przedszkolnemu i wysokiej ocenie jest ono idealnym wyborem dla każdych rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom najlepszą opiekę i rozwój. Skontaktuj się z nimi dziś, aby uzyskać więcej informacji

Recenzje dla Przedszkole Publiczne nr 19 w Tarnowie

Przedszkole Publiczne nr 19 w Tarnowie - Tarnów
Przemysław Purchla
5/5

Pozdrawiam serdecznie wszystkie panie przedszkolanki - Przemek purchla który kiedyś uczęszczał do tego przedszkola

Go up