Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec

Adres: Ognik 1, 62-070 Dopiewiec, Polska.
Telefon: 577680286.
Strona internetowa: lesnapolana.eu.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne Leśna Polana

Przedszkole Publiczne Leśna Polana to placówka edukacyjna zlokalizowana w Dopiewcu, Polska. Jego dokładny adres to Adres: Ognik 1, 62-070 Dopiewiec, Polska. Można skontaktować się z nimi dzwoniąc pod numer Telefon: 577680286. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Strona internetowa: lesnapolana.eu.

Jako Przedszkole, Przedszkole Publiczne Leśna Polana oferuje wysokiej jakości edukację dla najmłodszych. Jedną z ich głównych specjalności jest zapewnienie przyjaznego i kreatywnego środowiska dla dzieci, które pozwala im rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Ponadto, Przedszkole Publiczne Leśna Polana jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej dostępne i przyjazne dla różnorodnych grup dzieci i ich rodzin. Firma ta cieszy się również dobrą opinią wśród społeczności lokalnej, posiadając aż 9 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 3.2/5.

Dla osób poszukujących placówki przedszkolnej, Przedszkole Publiczne Leśna Polana jest doskonałym wyborem. Jego centralne położenie w Dopiewcu sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Rodzice, którzy szukają wysokiej jakości edukacji dla swoich dzieci, powinni zwrócić uwagę na tę placówkę.

Finalnie, zespół Przedszkola Publicznego Leśna Polana zachęca do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji i ustalić spotkanie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie edukacyjnej.

Recenzje dla Przedszkole Publiczne Leśna Polana

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Agnieszka Nawrocka
4/5

Duże przedszkole, co powoduje, że grupy są duże. Ale ciocie są super ;)! Fajnie wyposażone w zabawki. Córka bardzo chętnie chodzi 🙂

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Karolina G
5/5

Dzieci mają dużo atrakcji (wycieczki, warsztaty, przedstawienia, konkursy i wiele innych), Panie są kochane i bardzo pomocne, jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Córka zawsze wraca do domu zadowolona. Z czystym sercem mogę polecić.

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Marta Cecylia Michalak
1/5

Po zmianie dyrekcji (wrzesień 2022) przedszkole zamieniło się w Krainę Lodu.
Jako pracownik widziałam wiele rzeczy od środka. Zrezygnowałam z pracy z powodu mobbingu ze strony dyrekcji (dyrektor oraz dwie wicedyrektorki). Pomimo, że Ciocie są kochane, to niestety ryba psuje się od głowy i wpływa to na atmosferę pracy.

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Marta Przybył Nowakowska
1/5

Okreslenie "STRASZNE MIEJSCE" byloby komplementem dla tej placowki. Miejsce bardzo rygorystyczne, Panie glownie dbaja o swoj interes, na pewno nie zapominaja o pelnym makijazu i zelu na paznokciach, o trosce o dzieci zdecydowanie czesciej im sie zdarza zapomniec... Moje dziecko spedzilo tam 6 tyg. obecnie ma traume poprzedszkolna, i znaczny regres rozwojowy. Potrzeba bedzie sporej ilosci czasu bysmy wrocili do stanu sprzed tego przedszkola. Zdecydowanie nie polecam!! panie wybraly sobie jakie dzieci moga chodzic to przedszkola tylko calkowicie samodzielne, jak 3 latek ubrudzi sie zupa to jest chory (autyzm, adhd i co tylko jest wymyslane). Bardzo przykra sytuacja ze takie miejsca istnieja w 21-wieku, szok!

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Agnieszka Czarny
1/5

Niepolecam! Oczywiście niektóre Panie w porządku. Ogolna organizacja fatalna. Podejście do dziecka słabe, nawet ze strony psychologa. Rygor, mało radości i humoru;)

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Joanna Mróz
5/5

Polecam w 100% najlepsze przedszkole w Gminie Dopiewo.

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Zuzanna Marciniak
5/5

Przedszkole Publiczne Leśna Polana - Dopiewiec
Artur 444 Archi
4/5

Go up