Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa - Węgorzyno

Adres: Osiedle Słoneczne 9, 73-155 Węgorzyno, Polska.
Telefon: 913971494.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa

Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa to placówka oświatowa, która znajduje się pod adresem: Osiedle Słoneczne 9, 73-155 Węgorzyno, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 913971494. Jest to przedszkole specjalizujące się w pracy z najmłodszymi dziećmi, co stanowi ich główną specjalność.

Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa charakteryzuje się przyjazną lokalizacją na Osiedlu Słonecznym w miejscowości Węgorzyno. Jedną z istotnych informacji dla osób z ograniczoną mobilnością jest fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że instytucja ta stara się być jak najbardziej dostępna dla wszystkich rodziców i dzieci.

Według opinii na platformie Google My Business, Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa zdobyło 3 recenzje, a średnia ocena wynosi 4.7/5. To znacząco świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu rodziców i dzieci korzystających z oferty przedszkola.

Dla osób poszukujących placówki oświatowej dla swojego dziecka, Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa może być doskonałym wyborem ze względu na profesjonalizm, przyjazną atmosferę oraz wysokie oceny od innych rodziców. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi w celu zapisania dziecka na zajęcia.

Recenzje dla Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa

Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa - Węgorzyno
Ryba
5/5

Duży, wyposażony obiekt , pracownicy sympatyczni, wszystko bezproblemowo , syn zadowolony a to najważniejsze ?

Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa - Węgorzyno
Ewa szpot
5/5

Przedszkole Publiczne im. Króla Lwa - Węgorzyno
A Stoncel
4/5

Go up