Przedszkole nr 9 Miejskie - Bytom

Adres: Obywatelska 6, 41-907 Bytom, Polska.
Telefon: 322816179.
Strona internetowa: przedszkole9.wordpress.com.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 9 Miejskie

Przedszkole nr 9 Miejskie znajduje się pod adresem Obywatelska 6, 41-907 Bytom, Polska. Jest to przedszkole o specjalności wychowania przedszkolnego, które zapewnia wysoką jakość opieki i edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym. Współpracuje z lokalnymi instytucjami i organizacjami, aby zapewnić kompleksowy rozwój dzieci pod ich opieką.

Przedszkole nr 9 Miejskie oferuje numer telefonu kontaktowego: 322816179, co ułatwia komunikację z personelem przedszkola. Istnieje również możliwość zapoznania się z ofertą i programem na ich stronie internetowej: przedszkole9.wordpress.com, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat zajęć i wydarzeń organizowanych dla dzieci.

Jedną z istotnych cech tego przedszkola jest dostępność parkingu dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazne dla rodzin z dziećmi o specjalnych potrzebach. Ponadto, Przedszkole nr 9 Miejskie cieszy się dobrą reputacją, posiadając średnią ocenę opinii na poziomie 4/5. Firma ma również 4 recenzje na Google My Business, co świadczy o pozytywnym odbiorze społeczności lokalnej.

Dla osób poszukujących opieki i edukacji dla swoich dzieci, Przedszkole nr 9 Miejskie jest doskonałym wyborem ze względu na profesjonalizm, zaangażowanie personelu oraz bogatą ofertę zajęć. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w Bytomiu, zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców miasta.

Zachęcamy do kontaktu z Przedszkolem nr 9 Miejskim poprzez ich stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji oraz umówić się na spotkanie z personelem przedszkola. To doskonała okazja, aby zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy w edukacji i rozwoju emocjonalnym.

Recenzje dla Przedszkole nr 9 Miejskie

Przedszkole nr 9 Miejskie - Bytom
Sandra Jakubczak
1/5

Totalna porażka,byłam dzisiaj pierwszy raz odprowadzic siostrzenice,Panie będące przy wejściu lustrują każdego wzrokiem a nie pomogą. Nie wiedziałam ze nie można wejść do góry sugerowałam się rozmowa w tle mamy z synkiem „mam cię zaprowadzić do góry”,wiec myślałam, ze mogę,a usłyszałam „w butach nie można do góry” kiedy odparlam, ze powinna być jakaś informacja pani ingnoranckim tonem odpowiedziała „trzeba było się zapytać”- i moja siostrzenica to słyszała to ładnej kultury mozna się nauczyć z tego miejsca. Rozumiem, ze to jest przedszkole publiczne,ale mimo wszystko za to płacimy,a jakaś kultura osobista powinna nie być wygórowanym oczekiwaniem od personelu.Może warto się przypatrzeć swoim pracownikom.

Przedszkole nr 9 Miejskie - Bytom
Tomasz Wicik
5/5

Przedszkole nr 9 Miejskie - Bytom
Marcin Barszczyk
5/5

Przedszkole nr 9 Miejskie - Bytom
Patrycja Otremba
5/5

Go up