Przedszkole nr 42 Miejskie - Bytom

Adres: Józefa Nickla 12, 41-923 Bytom, Polska.
Telefon: 322803019.
Strona internetowa: pm42.edu.bytom.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 42 Miejskie

Przedszkole nr 42 Miejskie to placówka edukacyjna zlokalizowana przy Adres: Józefa Nickla 12, 41-923 Bytom, Polska. Numer kontaktowy to Telefon: 322803019. Szkoła posiada również swoją stronę internetową: Strona internetowa: pm42.edu.bytom.pl.

Oferuje ona swoje usługi głównie w dziedzinie przedszkolnictwa, dlatego jej Specjalnością jest właśnie Przedszkole. Jednak warto zauważyć, że Przedszkole nr 42 Miejskie wyróżnia się również tym, że jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych, co potwierdza fakt, że Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Jeśli chodzi o opinie o placówce, warto wspomnieć, że Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business, a Średnia opinia wynosi 4.3/5. To świadczy o pozytywnym odbiorze społeczności lokalnej.

Przedszkole nr 42 Miejskie jest doskonałym wyborem dla rodziców poszukujących profesjonalnej opieki edukacyjnej dla swoich dzieci. Dzięki swojej lokalizacji w Bytomiu, jest łatwo dostępne dla mieszkańców miasta. Informacje o placówce, takie jak adres, numer telefonu czy stronę internetową, są łatwo dostępne i zachęcają do kontaktu.

Dlatego Przedszkole nr 42 Miejskie z pewnością zasługuje na uwagę osób poszukujących wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dla swoich pociech. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zapisania dziecka do przedszkola.

Recenzje dla Przedszkole nr 42 Miejskie

Przedszkole nr 42 Miejskie - Bytom
Marek
5/5

Bardzo miłe Panie nauczycielki, które wiedzą jak odpowiednio zająć czas dzieciom, które przebywają w przedszkolu

Przedszkole nr 42 Miejskie - Bytom
Kasia Kasprzak
4/5

Fajne,przyjazne dzieciom.

Przedszkole nr 42 Miejskie - Bytom
Ayano
5/5

Przedszkole nr 42 Miejskie - Bytom
Antek Zieliński
4/5

Przedszkole nr 42 Miejskie - Bytom
maćko
3/5

Przedszkole nr 42 Miejskie - Bytom
Katarzyna Kapica-Błaszczak
5/5

Go up