Przedszkole nr 36 Miejskie - Bytom

Adres: Księdza Jerzego Popiełuszki 11, 41-906 Bytom, Polska.
Telefon: 322801124.
Strona internetowa: bytommp36.edupage.org.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 36 Miejskie

Przedszkole nr 36 Miejskie znajduje się w Bytomiu, przy Adresie: Księdza Jerzego Popiełuszki 11, 41-906 Bytom, Polska. Jest to placówka edukacyjna specjalizująca się w oferowaniu wysokiej jakości przedszkolnej opieki i edukacji dla dzieci. Zadbane i przyjazne otoczenie oraz wykwalifikowana kadra pedagogiczna sprawiają, że Przedszkole nr 36 Miejskie cieszy się dobrą reputacją wśród rodziców i dzieci.

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z Przedszkolem nr 36 Miejskim, możesz zadzwonić pod Telefon: 322801124 lub odwiedzić ich Stronę internetową: bytommp36.edupage.org. Na stronie znajdziesz więcej informacji o oferowanych programach edukacyjnych, harmonogramie zajęć oraz galerię zdjęć z życia przedszkolnego.

Przedszkole nr 36 Miejskie specjalizuje się głównie w pracy z najmłodszymi dziećmi, zapewniając im odpowiednie warunki do rozwoju emocjonalnego, społecznego i intelektualnego. Placówka posiada również udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, co obejmuje dostępny Parking dla osób na wózkach.

Jest to miejsce, które doceniane jest przez rodziców za wysoką jakość opieki i wszechstronne podejście do rozwoju dzieci. Z 6 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4.8/5, Przedszkole nr 36 Miejskie zdobywa zaufanie społeczności lokalnej i pozytywne opinie.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku odpowiednie wsparcie i rozwój w przyjaznej atmosferze, Przedszkole nr 36 Miejskie jest doskonałym wyborem. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową i umówić się na spotkanie, aby poznać bliżej ofertę placówki.

Recenzje dla Przedszkole nr 36 Miejskie

Przedszkole nr 36 Miejskie - Bytom
Andrzej Grzegorczyk
5/5

Bardzo mi się to podoba

Przedszkole nr 36 Miejskie - Bytom
Marlena Nowakowska
5/5

Najlepsze przedszkole na świecie:) syn uwielbia chodzić juz do przedszkola bo mial uraz po poprzednim . Nauczycielki jak i cały personel z powołania tak jak powinno być:)

Przedszkole nr 36 Miejskie - Bytom
Magda Kubek
5/5

Jestem z niego zadowolona moje dzici tam chodz

Przedszkole nr 36 Miejskie - Bytom
Jacek Rojowski
5/5

Dużo zajęć dodatkowych i miłe panie nauczycielki.

Przedszkole nr 36 Miejskie - Bytom
Krzysztof Krzysztof
4/5

Ok

Przedszkole nr 36 Miejskie - Bytom
Agata Łuczak
5/5

Go up