Przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi - Bogatynia

Adres: 1 Maja 33, 59-920 Bogatynia, Polska.
Telefon: 757733524.
Strona internetowa: przedszkolowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi

Szukasz przedszkola dla Twojego dziecka Poznaj przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi znajdujące się w Bogatyni, przy adresie 1 Maja 33.

Przedszkole to miejsce, w którym Twoje dziecko nie tylko przygotuje się do szkoły podstawowej, ale również rozwija swoje umiejętności i zainteresowania. Przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi oferuje idealne warunki do rozwijania się dzieci.

Specjalności przedszkola to edukacja dzieci w wieku przedszkolnym. Oprócz standardowych zajęć, w szkole organizowane są również dodatkowe zajęcia, które pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności.

Jednym z wielu atutów przedszkola jest jego lokalizacja. Ubicacja przy 1 Maja 33 w Bogatyni gwarantuje łatwy dostęp i dojazd do szkoły. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się również inne instytucje i placówki, co ułatwia organizację czasu wolnego Twojego dziecka.

Informacje o przedszkolu dostępne są na oficjalnej stronie internetowej: przedszkolowo.pl. Możesz znaleźć tutaj informacje o strukturze szkoły, oferowanym programie edukacyjnym, terminach i godzinach zajęć, a także kontaktach.

Jeśli chcesz skontaktować się z przedszkolem, możesz to zrobić poprzez numer telefonu 757733524. Możesz również przeczytać opinie innych rodziców, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji. Na Google My Business znajdziesz 3 recenzje tej firmy. Średnia ocena to 3.7/5.

W celu uzyskania więcej informacji zalecamy odwiedzenie strony internetowej lub kontakt bezpośredni z przedszkolem. Zapraszamy do kontaktu i zapisania Twojego dziecka do naszego przedszkola

Recenzje dla Przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi

Przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi - Bogatynia
ola fasola
1/5

Nigdy więcej nie oddam tam dziecka pod opiekę chyba że dokładnie sprawdzę kto będzie wychowawcą. Moje dziecko przeszło tam traumę po którym przewlekle zachorowało,i będzie leczone do końca życia . Jedna z wychowawców Pani ,, Asia,, nie ma pojęcia co tam robi . Za wszelką cenę próbuje udowodnić rodzicom że to ona ma rację. Dziecko zapierało się nogami i rękami aby nie iść do przedszkola. Stosowano tam różne dziwne metody nauczania np. masowanie stóp pani ,, Asi,, Dziecko opowiadało jak pani pielęgniarka przeklina lub po kopnięciu jej przez chłopca z grupy zrobiła mu to samo . Był pomysł aby zamontować ukrytą kamerkę,Niestety pani zabraniała przynosić dzieciom zabawki.Dodam że pani dyrektor miała już kilka skarg na tą kobietę niestety nic z tym nie robi.

Przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi - Bogatynia
Filip Jasinski
5/5

Super miejsce bo obok fontanna idealnie dla żuli bo można się kąpać

Przedszkole nr 3 Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi - Bogatynia
Kaleb Seven
5/5

Magiczne miejsce...

Go up