Przedszkole nr 21 - Koszalin

Adres: Połczyńska 55, 75-808 Koszalin, Polska.
Telefon: 943425836.
Strona internetowa: p21.eduportal.koszalin.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 21

Przedszkole nr 21 to placówka edukacyjna zlokalizowana przy Adresie: Połczyńska 55, 75-808 Koszalin, Polska. Jest to Przedszkole oferujące wysokiej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 943425836 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: p21.eduportal.koszalin.pl.

Jedną z głównych specjalności Przedszkola nr 21 jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju dzieci poprzez kreatywne i stymulujące zajęcia. Ponadto, placówka dba o komfort i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, oferując parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Według opinii na Google My Business, Przedszkole nr 21 cieszy się dobrą reputacją, posiadając 2 recenzje o średniej ocenie 5/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie personelu w rozwój dzieci.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku odpowiedni rozwój, wsparcie oraz bezpieczeństwo, Przedszkole nr 21 może być idealnym wyborem. Ich profesjonalizm, połączony z indywidualnym podejściem do każdego dziecka, sprawia, że placówka ta wyróżnia się na tle innych. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji oraz umówić się na spotkanie z zespołem pedagogicznym.

Recenzje dla Przedszkole nr 21

Przedszkole nr 21 - Koszalin
Iwonka92xx
5/5

Cudowne przedszkole, kadra wspaniała,pyszne posiłki, dzieci bezpieczne i szczęśliwe ?

Przedszkole nr 21 - Koszalin
Piotr Orlowski
5/5

Go up