Przedszkole nr 2 im. Jana Pawła II - Budynek B - Świebodzice

Adres: Bolesława Krzywoustego 46, 58-163 Świebodzice, Polska.
Telefon: 746669645.
Strona internetowa: przedszkole2.swiebodzice.pl.
Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 2 im. Jana Pawła II - Budynek B

Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II - Budynek B to przedszkole znajdujące się w Świebodzicach przy Bolesława Krzywoustego 46. Jest ono łatwo dostępne dla osób korzystających z wózków dzięki dostępnemu wejściu.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w ramach specjalności przedszkoli. Jest ono idealne dla rodziców, którzy poszukują miejsca, w którym ich dzieci będą miały okazję do rozwijania się w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Na stronie internetowej przedszkola przedszkole2.swiebodzice.pl można znaleźć więcej informacji na temat przedszkola, w tym aktualności i informacje dotyczące rejestracji.

Jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i zdolności w ramach specjalności przedszkoli, to Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II - Budynek B jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji.

Ponadto, jeśli szukasz przedszkola z dostępem dla osób na wózkach, to Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II - Budynek B również będzie idealnym wyborem. Dzięki dostępnemu wejściu każdy będzie mógł bezpiecznie wkroczyć do przedszkola i skorzystać z oferowanych usług.

Warto też wspomnieć, że przedszkole ma obecnie 0 recenzji na Google My Business, ale to nie powinno być przeszkodą, aby się zapisać i spróbować samego. Możesz być pionierem i pierwszym, kto podzieli się swoją opinią o tej placówce.

W celu skontaktowania się z Przedszkolem Nr 2 im. Jana Pawła II - Budynek B zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej lub zadzwonienie pod numer 746669645. Zespół przedszkola pomoże wszystkim zainteresowanym uzyskać wszelkie niezbędne informacje i pomoże w rozpoczęciu procesu rejestracji.

W sumie, jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko będzie miało okazję do rozwijania swoich umiejętności i zdolności w ramach specjalności przedszkoli, to Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II - Budynek B jest idealnym wyborem. Dzięki dostępnemu wejściu i przyjaznemu otoczeniu twoje dziecko będzie miało wspaniałe doświadczenia w trakcie swojego pobytu w przedszkolu.

Go up