Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław

Adres: Świętego Ducha 86, 88-110 Inowrocław, Polska.
Telefon: 523570089.
Strona internetowa: muzycznakraina.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina to placówka edukacyjna zlokalizowana przy Adres: Świętego Ducha 86, 88-110 Inowrocław, Polska. Jest to przedszkole specjalizujące się w edukacji muzycznej, co stanowi unikalną cechę tego miejsca. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności muzycznych od najmłodszych lat.

Przedszkole to można skontaktować pod numerem telefonu Telefon: 523570089, a także odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: muzycznakraina.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej oraz metod nauczania.

Jedną z ważniejszych cech tego przedszkola jest skupienie na edukacji muzycznej, co pozwala dzieciom rozwijać swoje talenty i zainteresowania w tej dziedzinie. Ponadto, placówka ta cieszy się dobrą opinią wśród rodziców, co potwierdzają 13 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.2/5, co wskazuje na pozytywne doświadczenia klientów.

Dla osób poszukujących przedszkola, które oferuje unikalne podejście do edukacji poprzez muzykę, Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina może być doskonałym wyborem. Dzięki specjalizacji w tej dziedzinie, dzieci mają okazję rozwijać swoje zdolności artystyczne oraz muzyczne od najmłodszych lat, co może mieć pozytywny wpływ na ich rozwój.

Warto skontaktować się z Przedszkolem nr 14. Muzyczną Krainą poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej oraz zapisać dziecko na zajęcia. Muzyka może być doskonałym narzędziem do rozwijania talentów dzieci, dlatego warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje to przedszkole.

Recenzje dla Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
Kim Kim
2/5

Ogólnie ok przedszkole . Ale panie opiekunki i przedszkolanki przyjmują chore dzieci ! Potem dzieci które są zdrowe chorują lub te co ledwo wróciły do przedszkola . Na zebraniu pani dyrektorka mówiła za dzieci chore będą odsyłane do domu bzdurą i wogule tego nie robią . W szatni to są takie koncerty z kaszlami dzieci że to jest strasznie 🙁 . Ostatnim czasem zastanawiam się nad zmianą przedszkola !!!

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
Estera Piechocińska
1/5

Nie polecam przedszkola Panie bardzo problemowe. W przedszkolu ciągle zasady covidowe, na dzień mamy i taty (maj 2022) mogła być tylko jedna osoba albo mama albo tata. Do dnia dzisiejszego nie można wchodzić głównym wejściem, czyli jak masz dwójkę dzieci sześciolatka i trzylatka musisz osobno zaprowadzić jednego a następnie wyjść i z drugiej strony odprowadzić drugie dziecko. Najśmieszniejsza sytuacja gdy pada deszcz i z jednej strony odprowadzasz dziecko odbiera je Pani sprzątająca następnie wychodzisz na zewnątrz w deszczu z trzylatkiem do drugiego wejścia i kto go tam odbiera? Ta sama Pani sprzątająca. Moim zdaniem zasady i zachowanie jak w latach 90tych.

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
emilia sobanska
1/5

Szczerze nie polecam. Krzyki na dzieci na początku dziennym. Corka uderzyła głowa w podłogę, została jej blizna, Wychowawca wmawiała mi, ze dziecko przyszło z rana na czole do przedszkola. Panie oschle i bardzo nieczułe. Przy rodzicach oczywiście udają, bardzo miłe. wystarczy postać pod oknami, gdy myślą, ze nikt nie słyszy. Omijać szerokim łukiem. Filia na Skłodowskiej

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
Kamil Tomczak
1/5

Kiedyś przechodziłem obok chodnikiem i panie wraz z dziećmi stały obok budynku. Chyba szykowaly się do spaceru.jedna z pan tak się darla na te maluszki.ze z daleka idąc chodnikiem zwróciłem uwagę.nie polecam.

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
Kleo Patra
1/5

Tragedia. Co niektóre panie powinny zawód zmienić. Nuda zabawa w ciszę i wychodzenie do teatru tylko i nic więcej.

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
Kasia Nowicka
1/5

Wszystko byłoby ok, gdyby nie jedna z Pań, nie powinna pracować z dziećmi.

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
Izabela Swierska
5/5

Najlepsze przedszkole w mieście. Wspaniałe Panie 🙂

Przedszkole nr 14. Muzyczna Kraina - Inowrocław
UniverseRider (Artur Galicki)
5/5

Really nice place

Go up