Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom

Adres: Strzelców Bytomskich 152, 41-914 Bytom, Polska.
Telefon: 327878007.
Strona internetowa: pm10.edu.bytom.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 20 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 10 Miejskie

Przedszkole nr 10 Miejskie to jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w Bytomiu. Znajduje się przy Adresie: Strzelców Bytomskich 152, 41-914 Bytom, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców miasta. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem Telefonu: 327878007 lub odwiedzić ich Stronę internetową: pm10.edu.bytom.pl.

Specjalizują się w edukacji przedszkolnej, zapewniając dzieciom solidne podstawy do rozwoju intelektualnego oraz społecznego. Jako Przedszkole, dbają o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, zachęcając do kreatywności i samodzielności.

Warto zauważyć, że Przedszkole nr 10 Miejskie jest przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami, oferując Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Wejście dostępne dla osób na wózkach. To miejsce, w którym każde dziecko może czuć się akceptowane i wsparcie.

Opinie na temat tego przedszkola są bardzo pozytywne, zdobywając aż 20 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, Przedszkole nr 10 Miejskie jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich Stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z personelem.

Recenzje dla Przedszkole nr 10 Miejskie

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Ola
5/5

Wspaniałe miejsce! Wychowawczynie i cała kadra zaangażowani, mają podejście do dzieci i dbają, żeby międy dziećmi panowała dobra atmosfera. Dziecko (dziś w klasie II) codziennie z zadowoleniem szło do przedszkola, do dziś powtarza, że było tam super. Organizowane sa ciekawe zajęcia w ciagu dnia, dzieci wychodzą na spacerki, sa bardzo dobrze przygotowane do startu w szkole - liczenie, czytanie, manualnie - klejenie, wycinanie, itp. Przedszkole jest bardzo dobrze wyposażone, przytulne, są fajne placyki zabaw wokół i dużo zieleni. Posiłki bardzo smaczne. No i basen! Polcam to przedszkole całym sercem!

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Dawid M
5/5

Świetne przedszkole. Zaangażowana kadra, ciekawe zajęcia, smaczne, zbilansowane jedzenie, basen. Sam chodziłem tam do zerówki, teraz chodzi tam mój syn. Polecam i pozdrawiam personel 🙂

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Emilka Kbc
5/5

Przedszkole bardzo przyjazne dziecią. Nauczycielki baardzo zaangażowane w rozwój i edukację swoich podopiecznych. Każdego dnia mój syn wracał uśmiechnięty
oraz radosny z głową pełną pomysłów i nowych zagadnień. I basen 3 razy w tygodniu w ramach zajęć .... wisienka na torcie dla maluchów. ❤?

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Anna B
5/5

Dwoje moich dzieci uczęszczało do tego przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Dzieci kilka razy w tygodniu mają basen, angielski, rytmikę, religię. Dzieci uwilabiały chodzić do przedszkola. Nauczycielki zawsze służyły radą i wsparciem. Polecam.

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Iwona Czernikarz
5/5

Najlepsze przedszkole w Bytomiu. Wspaniała kadra nauczycieli i pomocy. Jedzonko zdrowe i w pełni przygotowywane na miejscu. Na plus zasługuje basen, sala aromaterapii i wielki ogród. Z całego serca polecam 😉

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Arkadiusz Bronder
5/5

Bardzo dobre miejsce dla pociech z specjslistyczną kadrą. W przedszkolu bardzo dużo sie dzieje a dzieci naprawde chcą tam wracać. Posiłki są bardzo dobre i co najważniejsze zdrowe. Dzieci często uczestniczą na zajęcia na swiezym powietrzu jaki i na basenie ktory miesci sie na terenie przedszkola. Mila przyjazna atmosfera serdecznie polecam 🙂

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Mmat
5/5

Wymarzone przedszkole dla dzieci i rodziców. Kadra zasługuje na szczególne uznanie, pełen profesjonalizm, zaangażowanie w proces edukacji. Duża przestrzeń, basen to duży atut przedszkola. Współpraca rodzic- nauczyciel doskonala, otwartość i innowacyjność. Polecam!

Przedszkole nr 10 Miejskie - Bytom
Marcin Przywara
5/5

Wspaniałe grono pedagogiczne, przedszkole bardzo dobrze wyposażone. Szeroka oferta zajęć dodatkowych. Na szczególną uwagę zasługuje własny basen na którym są prowadzone systematyczne zajęcia dla wszystkich dzieci przedszkolnych.

Go up