Przedszkole nr 1 w Myszkowie - Myszków

Adres: Henryka Sucharskiego 32, 42-300 Myszków, Polska.
Telefon: 343132145.
Strona internetowa: przedszkole1myszkow.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 1 w Myszkowie

Przedszkole nr 1 w Myszkowie to jedno z najlepszych przedszkoli w Myszkowie, Polska. Znajduje się pod adresem Henryka Sucharskiego 32, 42-300 Myszków, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców miasta. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 343132145, a także odwiedzić ich stronę internetową przedszkole1myszkow.edu.pl.

Specjalnością tego przedszkola jest właśnie przedszkolnictwo, co oznacza, że mają szczególną wiedzę i doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Dodatkowym atutem jest fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest to miejsce przyjazne i otwarte dla wszystkich. Firma posiada także 2 recenzje na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 4.5/5.

Dla osób poszukujących informacji o przedszkolu nr 1 w Myszkowie, warto wiedzieć, że miejsce to cieszy się dobrą reputacją oraz pozytywnymi opiniami. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd dla rodziców i opiekunów. Przedszkole dba o rozwój dzieci, oferując im ciekawe zajęcia i opiekę na wysokim poziomie.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania się w przyjaznej atmosferze, Przedszkole nr 1 w Myszkowie jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie. Nie zwlekaj, sprawdź ich ofertę już dziś

Recenzje dla Przedszkole nr 1 w Myszkowie

Przedszkole nr 1 w Myszkowie - Myszków
Dertzu Gra i się bawi
4/5

Nie chodziłem tutaj do przedszkola, więc nie ocenię poziomu nauczania, ale budynek jak sama nazwa mówi, BAJKA ? Trochę szaro, ale chociaż blisko i ma sporo drzew na swoim terenie. Często się dzieci bawią przy schodach wejściowych w dni wolne, okoliczne wejścia do koszy na śmieci są również udekorowane w rysunki przez co okolica wydaje się milsza. No nie wygląda źle, ale trochę szarawy budynek, przynajmniej z tyłu jest plac zabaw

Przedszkole nr 1 w Myszkowie - Myszków
Marysia Raszi
5/5

,.Chodziłam do tego przeczkola od poczontku do końca najlepsze przeczkole świata kocham je pozdrawiam panie?.,

Go up