Przedszkole nr 1 w Brzezinach - Brzeziny

Adres: Konstytucji 3 Maja 1, 95-060 Brzeziny, Polska.
Telefon: 468744718.
Strona internetowa: p1brzeziny.edupage.org.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 1 w Brzezinach

Przedszkole nr 1 w Brzezinach znajduje się pod adresem Konstytucji 3 Maja 1, 95-060 Brzeziny, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 468744718. Na ich stronie internetowej p1brzeziny.edupage.org znajdziesz więcej informacji.

Jest to placówka specjalizująca się w przedszkolu, co oznacza, że oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych. Położenie przedszkola w Brzezinach sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców tego regionu.

Jedną z ważnych informacji jest to, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest bardziej otwarta i przystępna dla wszystkich dzieci i ich opiekunów. Ponadto, mając 5 recenzji na Google My Business oraz średnią ocenę 5/5, Przedszkole nr 1 w Brzezinach cieszy się uznaniem rodziców i opiekunów.

Jeśli szukasz wysokiej jakości przedszkola dla swojego dziecka, Przedszkole nr 1 w Brzezinach jest doskonałym wyborem. Ich poświęcenie dla rozwoju i edukacji najmłodszych, jak również pozytywne opinie, sprawiają, że warto się z nimi skontaktować. Odwiedź ich stronę internetową i dowiedz się więcej o oferowanych programach, kadrze pedagogicznym oraz atmosferze, jaka panuje w placówce.

Nie zwlekaj dłużej - zdecyduj się na kontakt z Przedszkolem nr 1 w Brzezinach i zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju i nauki!

Recenzje dla Przedszkole nr 1 w Brzezinach

Przedszkole nr 1 w Brzezinach - Brzeziny
cyrk nowellis
5/5

Bardzo ładne przedszkole, tak na zewnątrz jak i wewnątrz. Rewelacyjny plac zabaw, bezpieczny, sam chciałbym tu chodzić, gdybym nie był już na to za stary 🙂

Przedszkole nr 1 w Brzezinach - Brzeziny
darek kropka
5/5

Fajne.

Przedszkole nr 1 w Brzezinach - Brzeziny
Przemysław Glonek
5/5

Fajnie

Przedszkole nr 1 w Brzezinach - Brzeziny
Chicken_97
5/5

Świetne przedszkole

Przedszkole nr 1 w Brzezinach - Brzeziny
Klaudia
5/5

Go up