Przedszkole nr 1 Imienia Krasnala Hałabały - Trzebnica

Adres: Armii Krajowej, 55-100 Trzebnica, Polska.

Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 1 Imienia Krasnala Hałabały

Przedszkole nr 1 Imienia Krasnala Hałabały Armii Krajowej, 55-100 Trzebnica, Polska

Czego szukasz w przedszkolu dla twojego dziecka Może przedszkole Przedszkole nr 1 Imienia Krasnala Hałabały w Trzebnicy jest wprecisie tym, czego szukasz

To przedszkole znajduje się w Armii Krajowej 55-100 Trzebnica, Polska i jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka, aby się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Przedszkole to oferuje wiele Specjalności: Przedszkola, dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało dużo możliwości rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań.

Na razie nie ma żadnych opinii na temat tej firmy na Google My Business, ale to nie znaczy, że nie jest to dobry wybór. Możesz samemu sprawdzić to i podzielić się swoją opinią.

Lokalizacja przedszkola jest również bardzo dogodna. Jest ono położone w centrum miasta i jest dobrze skomunikowane, dzięki czemu dojazd do niego jest bardzo łatwy.

Jeśli szukasz przedszkola, które będzie się opiekować Twoim dzieckiem i pomoże mu się rozwijać, to Przedszkole nr 1 Imienia Krasnala Hałabały jest dobrym wyborem.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej przedszkola, aby uzyskać więcej informacji na temat ich oferty i możliwości. Możesz też skontaktować się z przedszkolem, aby zaplanować wizytę i poznać je bliżej.

Wszystko, co teraz trzeba zrobić, to skontaktować się z Przedszkole nr 1 Imienia Krasnala Hałabały i rozpocząć nowy etap w rozwoju Twojego dziecka. Nie wahaj się i skorzystaj z tej szansy

Go up