PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "WRÓŻKOLANDIA" - Przywidz

Adres: Egiertowska 6, 83-047 Przywidz, Polska.
Telefon: 515140692.
Strona internetowa: wrozkolandia.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "WRÓŻKOLANDIA"

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WRÓŻKOLANDIA to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Egiertowska 6, 83-047 Przywidz, Polska. Jego numer telefonu to 515140692, a strona internetowa dostępna pod adresem wrozkolandia.pl.

Jest to przedszkole specjalizujące się w edukacji najmłodszych dzieci. Jedną z ważnych informacji jest to, że wejście do placówki jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach, co świadczy o ich dbałości o różnorodne potrzeby uczestników.

Opinie na temat PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO WRÓŻKOLANDIA są bardzo pozytywne. Firma cieszy się średnią oceną 5/5 na Google My Business, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących miejsca edukacji dla swojego dziecka, WRÓŻKOLANDIA może być doskonałym wyborem. Położenie w Przywidzu zapewnia spokojne otoczenie, sprzyjające rozwojowi i naukowym eksploracjom najmłodszych.

Ostateczną rekomendacją jest skontaktowanie się z placówką poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i zapisów. Nie wahaj się, odwiedź wrozkolandia.pl już teraz

Recenzje dla PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "WRÓŻKOLANDIA"

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Natalia Twardowska
5/5

Super miejsce dla dzieci. Widać że są zadowolone i z chęcią tu przychodzą 😉

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Alinka FB
5/5

Polecam bardzo serdecznie, kadra z pasją, dzieci są tu najważniejsze. Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad naszą córką ?

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Laura Kopytko
5/5

Polecam z całego serduszka ❤️

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
Monika K
5/5

Najlepsze przedszkole, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów ? Polecam!

Go up