Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo

Adres: Krasickiego 14, 81-198 Kosakowo, Polska.
Telefon: 536115816.
Strona internetowa: przedszkolnyraj.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 26 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj to jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w Kosakowie. Znajduje się pod adresem Krasickiego 14, 81-198 Kosakowo, Polska, co sprawia, że jest wygodnie usytuowane dla mieszkańców tej okolicy. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 536115816, a także odwiedzić ich stronę internetową przedszkolnyraj.pl.

Ich specjalnością jest oczywiście opieka i nauka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole oferuje wysokiej jakości program nauczania, zapewniając rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Co ważne, Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj jest dostępne również dla osób na wózkach, co sprawia, że jest miejscem przyjaznym i dostosowanym do różnych potrzeb.

Opinie na temat tego przedszkola są bardzo pozytywne. Firma ma aż 26 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 5/5, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu rodziców oraz dzieci.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijać się w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz umówić się na spotkanie i zapoznanie z ofertą przedszkola.

Recenzje dla Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
Paulina Orzeł
5/5

Przedszkole naprawdę godne polecenia. Atmosfera jaka tam panuje jest wręcz domowa, Panie opiekują się dzieciaczkami z pełnym zaangażowaniem. Dużym plusem jest bezpieczny plac zabaw przy obiekcie gdzie maluchy zwłaszcza latem spędzają dużo czasu. Pojawienie się aplikacji również na plus - rodzice o wszystkim są doinformowani na bieżąco, Panie robią mnóstwo zdjęć a kalendarz pełen jest różnych wydarzeń także weekendowych czy nocowanek. Najważniejsze jest jednak zadowolenie samych dzieci.

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
Patrycja Różycka
5/5

Cudowne miejsce ! Panie tworzą tam wspaniałą domową atmosferę. Bardzo kreatywne podejście do dzieci. Dodatkowe zajęcia i zabawy, które Panie każdego dnia organizują i pobudzają ich różne zmysły. Moje dziecko chodzi do przedszkola z ogromną przyjemnością . Polecam serdecznie !
Brawo Wy ! ?

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
Paulina Kwiat
5/5

Przedszkole warte polecenia. 100% pewności, że dziecko jest w dobrych rękach. Dużo zajęć wspomagających rozwój małego człowieka, co ważne dzieci spędzają czas na dworze, nie są przysłowiowe "kiszone" w pomieszczeniu z powodu gorszej pogody. Panie zainteresowane miłe i uprzejme. ?

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
Magda Wirkowska
5/5

Przedszkole z domową atmosferą, dużo zajęć rozwijających dziecko, wiele wydarzeń tematycznych, nocowanki i sobotnie poranki 🙂 Panie uczą i opiekują się dziećmi z dużą dozą wyrozumiałości i czułości, córka bardzo dobrze odnalazła się w tym przedszkolu 🙂

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
TheSinoHades
5/5

Wspaniałe miejsce dzieci chętnie idą do przedszkola gdzie czeka je wspaniała zabawa i Nauka ! Wspaniała Kadra ! brak jakichkolwiek problemów rozumiemy się w 100%!! Dziękujemy !

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
Magda Kwiatkowska
5/5

Wspaniała placówka, przekochane kobiety w tym Pani Ania z grupy ,,sówek" wspaniałe podejście do dzieci,super nauka,zabawy bardzo dużo się dzieje. Córka zadowolona 🙂

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
Katarzyna Prus
5/5

Z Przedszkolem związaniu jesteśmy już 4,5 roku i zdecydowanie polecam Placówkę 🙂 Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo fajna kadra, bardzo dobry kontakt z Paniami, a także z Panią Dyrektor, coraz więcej innowacji, nowy plac zabaw, dużo ciekawych zajęć, bardzo dobre jedzonko 🙂

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolny Raj - Kosakowo
Dominika Kołodziejska
5/5

Wspaniała placówka, profesjonalna i pełna zaangażowania kadra, przecudowna Pani Dyrektor, która nad wszystkim czuwa... mnóstwo dodatkowych i ciekawych zajęć dla dzieci. Przedszkole wyposażone w piękny plac zabaw i ogródek, gdzie w słoneczne dni dzieci spożywają posiłki. Maluchy kochają to miejsce, czują się tam jak w domu. Z całego serca polecam to Przedszkole.

Go up