Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -

Telefon: 662007981.
Strona internetowa: miniuniwersytet.pl.
Specjalności: Przedszkole, Service establishment.

Opinie: Ta firma ma 36 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet to jedno z najwyżej ocenianych przedszkoli w okolicy, z siedzibą w miejscowości (adres). Specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości usług edukacyjnych dla najmłodszych dzieci, zapewniając im wszechstronny rozwój oraz opiekę na najwyższym poziomie. Działalność placówki skupia się głównie na przedszkolu oraz usługach dodatkowych dla najmłodszych.

O Przedszkolu Niepublicznym Mini Uniwersytet krążą same pozytywne opinie. Zdobyło ono aż 36 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 5/5. Rodzice, którzy skorzystali z usług placówki, chwalą profesjonalizm personelu, atmosferę sprzyjającą rozwojowi dziecka oraz różnorodne zajęcia edukacyjne.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i stymulującej atmosferze, Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet jest idealnym wyborem. Ich strona internetowa miniuniwersytet.pl zawiera wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferty, kadry pedagogicznej oraz wydarzeń organizowanych w przedszkolu.

Placówka zapewnia kompleksową opiekę oraz wsparcie w rozwoju dziecka, angażując je w różnorodne aktywności edukacyjne i kreatywne. Lokalizacja Przedszkola Niepublicznego Mini Uniwersytetu pozwala na łatwy dostęp z różnych części miasta, co jest dodatkowym atutem dla rodziców poszukujących dogodnego miejsca dla swoich pociech.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do nauki i rozwoju, skontaktuj się z Przedszkolem Niepublicznym Mini Uniwersytet już teraz poprzez ich stronę internetową. Nie zwlekaj, a pozwól swojemu dziecku odkryć świat z Mini Uniwersytetem

Recenzje dla Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Светлана Дунец
5/5

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet łączy w sobie rodzinną atmosferę oraz bogatą ofertę edukacyjną. Jako rodzic jestem spokojna, bo wiem, że oddaję dziecko pod opiekę Pań, które są kompetentne, a przede wszystkim doceniam ich kreatywność. Bardzo atrakcyjne są zajęcia . Panie realizują z dziećmi wiele pomysłów na zabawy twórcze i poznawcze. Polecam z całego serca.

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Martyna Szaleniec
5/5

Jeżeli szukacie drugiego domu dla swojego dziecka, z całego serca polecam Mini Uniwersytet. Cudowne panie z wielkim sercem. Dziecko zaopiekowane i szczęśliwe. Indywidualne podejście do każdego dziecka. Mnóstwo kreatywnych zajęć. Uczenie przez zabawę, poprzez wszystkie zmysły. Ilość i ich różnorodność konkurencyjna. Cudowna domowa atmosfera. Bardzo dobry kontakt z nauczycielkami. Pani dyrektor cudowna kobieta. Przedszkole stworzone z pasją, wielkim zaangażowaniem i sercem do dzieci ❤️

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Sylwia Zielińska
5/5

Polecam przedszkole z całego serca.
Mój syn jest zachwycony, ciężko go wyciągnąć ?
Pani Iwonka dyrektorka jest mega ciepłą i sympatyczną osobą.

Jeżeli szukacie miejsca gdzie wasze pociechy będą się czuły jak w drugim domu to polecam Mini Uniwersytet ❤️

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Weronika Zabiegałowska
5/5

Bardzo polecam Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet.

Jest to nowoczesne przedszkole. Panuje tam miła domowa atmosfera. Dzieci mogą czuć się w tym przedszkolu jak w drugim domu. Cała kadra pracownicza dba o to, aby dzieci czuły się najlepiej jak tylko się da. W przedszkolu nie ma Pań, lecz są ciocie. Dzięki temu dzieci mogą poczuć domowa atmosferę. Do każdego z dzieci jest indywidualne podejście.

Edukacja na najwyższym poziomie. Bogata oferta edukacyjna. Dzieci każdego dnia na zajęciach mają coś innego. Przedszkole nastawione na rozwijanie kreatywności u dzieci, dużo eksperymentów i naukę poprzez doświadczenia. Przede wszystkim dzieci w tym przedszkolu poznają świat wszystkimi zmysłami. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Nie ma czasu na nudę.

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Paula Szn
5/5

Polecam z całego serca przedszkole Mini Uniwersytet.
Jestem bardzo zadowolona.Panie otwarte zawsze uśmiechnięte. Wkładają całe swoje serce w pracę z dziećmi.Panuję tam bardzo ciepła i domowa atmosfera.Dużo rozwijających zajęć, mój synek zawsze jest zaopiekowany ?

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Karolina Jędrzejewska
5/5

To jest miejsce, gdzie każde dziecko będzie otoczone cudowną opieką dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu wspaniałej kadry. Nawet najmłodsze dzieci będą czuły się bezpiecznie, a zabawa i zajęcia każdego dnia sprawią, że dziecko świetnie zintegruje się z grupą.
Cieszę się, że wybraliśmy Mini Uniwerytet

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Katarzyna Morelowska
5/5

Najwspanialsze przedszkole pod słońcem! ❤️ Mój syn zawsze wraca do domu zadowolony i z pełnym brzuszkiem? Bardzo chętnie rano wstaje z łóżka by pójść do swoich cioć i dzieci. Szczerze polecam!

Przedszkole Niepubliczne Mini Uniwersytet -
Izabel K
5/5

Miejsce pełne fantastycznych atrakcji dla dzieci ❤️
Jeśli przedszkole to tylko tu‼️ Wykwalifikowana kadra, a Pani dyrektor to wzór dla innych osób na podobnym stanowisku. Polecam to przedszkole

Go up