Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości - Żyrardów

Adres: Juliusza Słowackiego 13, 96-300 Żyrardów, Polska.
Telefon: 509518815.
Strona internetowa: web.facebook.com.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości

Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Juliusza Słowackiego 13, 96-300 Żyrardów, Polska. Telefon kontaktowy to 509518815, a strona internetowa, na której można znaleźć więcej informacji, to web.facebook.com.

Specjalnością Przedszkola Niepublicznego Kraina Radości jest oczywiście praca z najmłodszymi uczniami, zapewniając im wszechstronny rozwój i miłą atmosferę. Placówka ta cieszy się dobrą opinią, posiadając 4 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi imponujące 5/5.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i cieszyć się nauką w przyjaznej atmosferze, Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości może być idealnym wyborem. Dzięki swojej lokalizacji w Żyrardowie, jest to dogodne miejsce dla rodziców z tej okolicy.

Informacje o placówce można znaleźć nie tylko na stronie internetowej, ale również poprzez kontakt telefoniczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej, harmonogramie zajęć czy procesie rekrutacji, warto skontaktować się z Przedszkolem Niepublicznym Kraina Radości.

W związku z powyższym, zachęcamy wszystkich zainteresowanych rodziców do odwiedzenia strony internetowej Przedszkola Niepublicznego Kraina Radości oraz skontaktowania się z placówką w celu uzyskania dodatkowych informacji. Nie wahaj się - miejsce to zapewni Twojemu dziecku solidne przygotowanie do dalszej edukacji

Recenzje dla Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości

Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości - Żyrardów
Marzena Popiel
5/5

Super opieka! Moja córka zawsze wychodziła uśmiechnięta, najedzona i czysta. Chętnie zostawala z ciociami.

Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości - Żyrardów
Pk Zc
5/5

Wspaniałe miejsce. Z czystym sumieniem mogę polecić tą placówkę, ciocie bardzo miłe. Pani Marta dba o jakość opieki nad dziećmi na najwyższym poziomie.

Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości - Żyrardów
Magdalena Trzeciak
5/5

Przedszkole Niepubliczne Kraina Radości - Żyrardów
Daniel Wojtkiewicz
5/5

Go up