Przedszkole MINI OXFORD - Kościan

Adres: Zygmunta Sierakowskiego 41, 64-000 Kościan, Polska.
Telefon: 509229485.
Strona internetowa: crdkoscian.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Przedszkole MINI OXFORD

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Kościanie Oto nieco informacji na temat Przedszkola MINI OXFORD, które może odpowiadać twoim oczekiwaniom.

Przedszkole MINI OXFORD znajduje się w samym sercu miasta Kościan, przy Adres: Zygmunta Sierakowskiego 41, 64-000 Kościan, Polska. Jest to bardzo dogodne położenie - przedszkole jest blisko centrum miasta i wszystkich jego atrakcji.

To miejsce oferuje miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym i posiada numer telefonu kontaktowy: 509229485. Jeśli szukasz więcej informacji na temat przedszkola, zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej: crdkoscian.pl.

Jedną z cech szczególnych Przedszkola MINI OXFORD jest jego otwartość na osoby niepełnosprawne. Wejście do budynku jest dostępne dla osób na wózkach, co czyni je bardziej inkluzywnym miejscem.

Specjalnością tej szkoły jest fakt, że jest to właśnie szkoła.

Na stronie Google My Business Przedszkola MINI OXFORD znajdziesz 4 recenzje, a średnia ocena wynosi 3/5. To mogą być pomocne, jeśli chcesz się zapoznać z opiniami innych rodziców.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz przytulnego i przyjaznego przedszkola w Kościanie, to Przedszkole MINI OXFORD może być dobrym wyborem. Ich dogodne położenie, dostępność dla osób niepełnosprawnych i commitment do edukacji czynią je godnym rozważenia.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Recenzje dla Przedszkole MINI OXFORD

Przedszkole MINI OXFORD - Kościan
Magdalena Domagala
1/5

Tragedia, Panie z przypadku, psiarnia nie przedszkole, dzieci puszczone samopas. Córkę tam posyłałam na szczęście tylko pół roku, bo zwolniło się miejsce w szkole nr 1 i udało ją przenieść. Teraz szukałam dla synka przedszkola, i proszę sobie wyobrazić, że 6letnia córka mi mówi, mama ale nie dawajcie go tam gdzie mnie kiedyś na początku. Tak więc opinia dziecka bezcenna.

Przedszkole MINI OXFORD - Kościan
Michał Motylak
5/5

Najlepsze przedszkole w Kościanie, jest znacznie droższe od państwowego ale znacznie lepsza jakość opieki i prowadzonych zajęć. Jedynie fatalnie z parkingiem ale ogólnie bardzo polecam!

Przedszkole MINI OXFORD - Kościan
Dawid Kaczmarek
5/5

Polecam jak najbardziej, pełen profesjonalizm.

Przedszkole MINI OXFORD - Kościan
Patryk Budziński
1/5

Go up