Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie - Lipno

Adres: Kazimierza Różyckiego 8, 87-600 Lipno, Polska.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie

Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie Kazimierza Różyckiego 8, 87-600 Lipno, Polska

Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Kazimierza Różyckiego 8, 87-600 Lipno, Polska. Specjalizuje się głównie w prowadzeniu szkoły dla najmłodszych. Jedną z kluczowych cech tego przedszkola jest to, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest to miejsce przyjazne i dostępne dla wszystkich dzieci.

Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów. Mają 1 recenzję na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie personelu w rozwój dzieci.

Dla osób poszukujących placówki przedszkolnej dla swojego dziecka, Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie jest doskonałym wyborem. Położone w spokojnej okolicy Lipna, zapewnia bezpieczne i stymulujące środowisko dla rozwoju maluchów. Ich specjalnością jest szkoła, co oznacza, że dzieci będą miały możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli.

Jeśli szukasz miejsca, które zadba o wszechstronny rozwój Twojego dziecka, Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji i zarejestrować dziecko na zajęcia. Nie zwlekaj, zainwestuj w przyszłość swojego malucha już dziś

Recenzje dla Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie

Przedszkole Miejskie Nr 4 W Lipnie - Lipno
Iza Sikorska
5/5

Miłe panie dyżurne witają od wejścia szatnie ładnie oznaczone ,sale czysciutkie jedzenie ładnie skomponowane wszystko na +

Go up