Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej - Bytom

Adres: Bolesława Prusa 35, 41-902 Bytom, Polska.
Telefon: 322816159.
Strona internetowa: p4.przedszkolowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej

Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej znajduje się pod adresem Bolesława Prusa 35, 41-902 Bytom, Polska. Jest to przedszkole specjalizujące się w edukacji przedszkolnej, oferujące opiekę i naukę dzieciom w wieku przedszkolnym.

Na stronie internetowej p4.przedszkolowo.pl można znaleźć więcej informacji na temat placówki, harmonogramu zajęć oraz kontaktu. W razie potrzeby można skontaktować się telefonicznie pod numerem 322816159.

Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej zapewnia wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazne i dostępne dla wszystkich rodziców i opiekunów. Jest to ważna informacja dla osób z dziećmi mającymi ograniczenia ruchowe.

W internecie można znaleźć opinie na temat placówki, gdzie Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej ma średnią ocenę 4/5 na podstawie 3 recenzji na Google My Business. To świadczy o pozytywnym odbiorze placówki przez rodziców i opiekunów.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości edukacji przedszkolnej w przyjaznym i dostępnym środowisku, Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej może być idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z placówką, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na wizytę.

Recenzje dla Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej

Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej - Bytom
Andrzej Małczęć
4/5

Małe przedszkole ładnie położone

Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej - Bytom
Maks Wuttke
5/5

Wspaniałe przedszkole, najlepsze Panie, dziećmi opiekują się jak własnymi, pełne ciepła i troski, dyrekcja walcząca o wszystko dla dobra dzieci. Polecam z całego serca!!!

Przedszkole Miejskie Nr 4 im. M. Konopnickiej - Bytom
Krzysztof Krzysztof
3/5

Ok

Go up