Przedszkole Miejskie nr 23 - Bytom

Adres: Bławatkowa 3, 41-923 Bytom, Polska.
Telefon: 322800224.
Strona internetowa: p23.edupage.org.
Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Przedszkole Miejskie nr 23

Przedszkole Miejskie nr 23 to placówka oświatowa zlokalizowana w Bytomiu, przy ulicy Bławatkowej 3, 41-923. Jest to przedszkole specjalizujące się w pracy z najmłodszymi dziećmi, oferujące wysokiej jakości opiekę i edukację. Kontakt można nawiązać pod numerem telefonu 322800224, a dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej p23.edupage.org.

Przedszkole Miejskie nr 23 wyróżnia się profesjonalizmem oraz troską o rozwój i dobro dzieci. Posiada specjalności związane z pracą w przedszkolach, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla rodziców poszukujących wysokiej jakości opieki dla swoich pociech. Dodatkowo, placówka zapewnia udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, takie jak dostępny parking i wejście dla osób poruszających się na wózkach.

Opinie na temat Przedszkola Miejskiego nr 23 są bardzo pozytywne, z 6 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4.3/5. Rodzice chwalą placówkę za wysoką jakość opieki, zaangażowanie personelu oraz przyjazną atmosferę, co świadczy o dobrym wizerunku przedszkola.

Dla osób poszukujących profesjonalnej opieki i edukacji dla swoich dzieci, Przedszkole Miejskie nr 23 jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, oferuje wysoki standard opieki oraz specjalizuje się w pracy z najmłodszymi. Zachęcamy do skontaktowania się z placówką poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z personelem przedszkola.

Przedszkole Miejskie nr 23 to miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie w dobrych rękach. Skorzystaj z ich profesjonalnej opieki i edukacji, odwiedzając ich stronę internetową i umawiając się na spotkanie. Nie wahaj się, sprawdź, dlaczego Przedszkole Miejskie nr 23 cieszy się tak dobrą opinią

Recenzje dla Przedszkole Miejskie nr 23

Przedszkole Miejskie nr 23 - Bytom
Albert A
5/5

Dobrze zorganizowane przedszkole. Personel dobrze dobrany i przeszkolony. Dużo imprez okolicznościowych (dzień dziadka, itp.) Dzieci realizują program i są dobrze przygotowane do szkoły

Przedszkole Miejskie nr 23 - Bytom
Blanka Wojciechowska
5/5

Super przedszkole, bardzo miłe panie, fantastyczna atmosfera.Mam porównanie z przedszkolem na Nickla i uważam, że to na Nickla to jest całkowita porażka.

Przedszkole Miejskie nr 23 - Bytom
cyrk nowellis
5/5

Fantastyczne przedszkole z przesympatycznymi paniami.

Przedszkole Miejskie nr 23 - Bytom
lucyna ciszewska bak
5/5

Hodziłam do tego pszeczkola

Przedszkole Miejskie nr 23 - Bytom
Universe Of Sales
3/5

Przedszkole Miejskie nr 23 - Bytom
masteryt
3/5

Go up