Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 71, 41-902 Bytom, Polska.
Telefon: 322827259.
Strona internetowa: pm16bytom.dlaprzedszkoli.eu.
Specjalności: Przedszkole, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Przedszkole Miejskie Nr 16

Przedszkole Miejskie Nr 16 znajduje się pod adresem Marszałka Józefa Piłsudskiego 71, 41-902 Bytom, Polska. Jest to placówka oświatowa oferująca przedszkole oraz szkołę dla najmłodszych. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 322827259 lub odwiedzić ich stronę internetową pm16bytom.dlaprzedszkoli.eu.

Przedszkole Miejskie Nr 16 wyróżnia się wysoką jakością usług i przyjazną atmosferą. Jedną z ich specjalności jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju dzieci poprzez różnorodne zajęcia edukacyjne i artystyczne. Dodatkowo, placówka oferuje parking dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej dostępna dla wszystkich rodziców i opiekunów.

Ta firma zdobyła już 9 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi imponujące 4.9/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, co jest istotnym czynnikiem przy wyborze przedszkola czy szkoły dla dziecka.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku wszechstronny rozwój, Przedszkole Miejskie Nr 16 w Bytomiu jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, z profesjonalną kadrą pedagogiczną i pozytywnymi opiniami od innych rodziców, to miejsce, które warto rozważyć dla swojego dziecka.

Rekomendacja: Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy edukacyjne w przyjaznej atmosferze, skontaktuj się z Przedszkolem Miejskim Nr 16 już teraz poprzez ich stronę internetową. Nie czekaj dłużej, aby zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju

Recenzje dla Przedszkole Miejskie Nr 16

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Ewa Wiśniewska
5/5

Z przedszkolem związani byliśmy w latach 2017-2023. Dwie nasze córki uczęszczały do niego. Uczęszczały to mało powiedziane. Dziewczyny biegły do niego z radością. Wspaniałe przedszkole, z wysoko wykwalifikowaną , empatyczną kadrą. Pełen profesjonalizm połączony z poszanowaniem godności i indywidualności każdego dziecka. Pani Dyrektor - wulkan pomysłów i wyrozumiałości. Również Panie z bloku żywieniowego zawsze pomocne i życzliwe. Dzieci uczestniczą w bogatej ofercie zajęć edukacyjnych na terenie przedszkola oraz pobliskich instytucjach kulturalnych. Są doskonale przygotowane do podjęcia nauki w szkole. Szczerze polecam.

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Michał Mihwis
4/5

Szczerze polecam. Do przedszkola uczęszczają dwie moje córki. Obie czują się w placówce fantastycznie, często nie mogą się doczekać wyjścia do przedszkola (nawet w weekend ☺). Wspaniała cała kadra placówki. Na bardzo wysokim poziomie przedstawia się również kwestia wyżywienia. Niestety na duży minus są warunki lokalowe ale atmosfera w przedszkolu jaką stwarza kadra zdaje się z nawiązką nadrabiać tą niedogodność.

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Izabela Malinowska
5/5

Przedszkole bardzo fajne, pani Dyrektor zawsze pomocna. Panie nauczycieli zawsze uśmiechnięte i mają super podejście do dzieci.

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Ada Pogodna
5/5

Polecam ?

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Daria Rduch
5/5

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Monika Gamon
5/5

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Monika Wojcik
5/5

Przedszkole Miejskie Nr 16 - Bytom
Milena Szczygiel
5/5

Go up