Przedszkole Jaś - Olkusz

Adres: Curie-Skłodowskiej 43a, 32-300 Olkusz, Polska.
Telefon: 577177770.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Jaś

Przedszkole Jaś jest znaną i cenioną placówką w Olkuszu, znajdującą się dokładnie na Adres: Curie-Skłodowskiej 43a, 32-300 Olkusz, Polska. Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio przez telefon pod numerem 577177770.

To przedszkole szczyci się swoimi Specjalnościami: Przedszkole. Wysoko oceniane są tu metody nauczania oraz opieki nad dziećmi. W placówce panuje przyjazna i bezpieczna atmosfera, co pozwala dzieciom rozwijać się w pełni.

Na stronie Google My Business można przeczytać 1 recenzję dotyczącą Przedszkola Jaś, a średnia ocena tego miejsca wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i dużym zaangażowaniu personelu.

W Przedszkolu Jaś przywiązuje się dużą wagę do rozwijania umiejętności społecznych i emocjonalnych u dzieci. Dzieci uczą się tu również podstawowych umiejętności językowych, matematycznych i naukowych. Wplacówce oferowany jest również szeroki wachlarz aktywności pozalekcyjnych, które pomagają dzieciom w rozwijaniu zainteresowań i pasji.

Lokalizacja Przedszkola Jaś jest idealna, gdyż znajduje się w centrum miasta, co ułatwia komunikację z innymi częściami Olkusza. Dodatkowo, w pobliżu placówki znajdują się liczne sklepy, parki i inne miejsca, które mogą być odwiedzane w czasie wolnym.

W związku z powyższym, jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w pełni, zyskiwać nowe umiejętności i czuć się bezpiecznie, Przedszkole Jaś jest idealnym wyborem. Polecamy kontakt z nimi bezpośrednio poprzez stronę internetową lub telefon, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć współpracę.

Recenzje dla Przedszkole Jaś

Przedszkole Jaś - Olkusz
Dominik Niedziółka
5/5

Go up