Przedszkole i Żłobek "U Kubusia Puchatka" - Syców

Adres: Okrężna 1d, 56-500 Syców, Polska.
Telefon: 720880833.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole i Żłobek "U Kubusia Puchatka"

Czy szukasz przedszkola lub żłobka z wyjątkową atmosferą i opieką dla Twojego dziecka Nasz podmiot, Przedszkole i Żłobek "U Kubusia Puchatka, znajdujący się w Sycowie przy adresie Okrężna 1d, 56-500 Syców, Polska, jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie

Nasz zespół pedagogiczny dba o rozwój dzieci poprzez zabawy edukacyjne, zajęcia plastyczne i muzyczne. Nasze specjalnością to przedszkole, ale oferujemy również usługi żłobka dla najmłodszych dzieci.

Jesteś osobą na wózku inwalidzkim Nie martw się, wejście do naszego przedszkola jest dostępne dla osób na wózkach.

Czy interesuje Cię, co myślą inni rodzice o naszej placówce Mamy 1 recenzję na Google My Business z średnią oceną 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług, jakie oferujemy.

Jeśli szukasz przedszkola z pewną lokalizacją, fachowym zespołem i pozytywnymi opiniami, to zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz to zrobić przez telefon pod numerem 720880833 lub poprzez wizytę na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do wspólnego rozwijania umiejętności Twojego dziecka w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze Przedszkola i Żłobka "U Kubusia Puchatka.

Recenzje dla Przedszkole i Żłobek "U Kubusia Puchatka"

Przedszkole i Żłobek
Beata Kuźma - Banasiak
5/5

Żłobek godny polecenia. Panie opiekujące się dziećmi to profesjonalistki. Bardzo kreatywne i ciekawe zajęcia. Panie wkładają bardzo dużo pracy i zaangażowania. Dziękujemy za opiekę nad naszym dzieckiem.
Pozdrawiamy Ciocie ze żłobka przy ul . Okreżnej w Sycowie.

Go up