Przedszkole i Żłobek Montessori "Patison" - Błonie

Adres: Faszczycka, 05-870 Błonie, Polska.
Telefon: 507832170.
Strona internetowa: przedszkolepatison.pl.
Specjalności: Przedszkole, Opieka przedszkolna.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Przedszkole i Żłobek Montessori "Patison"

Przedszkole i Żłobek Montessori Patison to placówka edukacyjna, która cieszy się doskonałą opinią wśród rodziców i opiekunów. Znajduje się pod adresem Faszczycka, 05-870 Błonie, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców okolicznych miejscowości. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 507832170 lub odwiedzić ich stronę internetową przedszkolepatison.pl.

Specjalnością placówki są Przedszkole oraz Opieka przedszkolna, co oznacza, że zapewniają kompleksową opiekę i wsparcie edukacyjne dla najmłodszych. Dodatkowym atutem jest parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście przystosowane dla nich, co sprawia, że placówka jest przyjazna i otwarta dla wszystkich.

Na Google My Business firma posiada aż 12 recenzji, a ich średnia opinia wynosi imponujące 4.7/5. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów, co jest istotnym czynnikiem przy wyborze odpowiedniej placówki dla dziecka.

Dla osób poszukujących profesjonalnego i przyjaznego miejsca dla swojego dziecka, Przedszkole i Żłobek Montessori Patison jest doskonałym wyborem. Ich podejście oparte na metodzie Montessori oraz wysokie standardy opieki sprawiają, że maluchy mogą rozwijać się w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

W związku z powyższym, serdecznie polecamy skontaktowanie się z Przedszkolem i Żłobkiem Montessori Patison poprzez ich stronę internetową. To doskonała okazja, aby zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju i nauki, pod opieką doświadczonych i zaangażowanych pedagogów.

Recenzje dla Przedszkole i Żłobek Montessori "Patison"

Przedszkole i Żłobek Montessori
Dawid Szkudlarek
5/5

Pięciogwiazdkowy żłobek i przedszkole! Nasz syn trafił pod opiekę pani Kasi P. i Kasi D. w grupie żłobkowej i zawsze czułem, że był odpowiednio zaopiekowany, a panie Kasie dbają o wszystkie aspekty rozwoju dziecka. Przejście do starszej grupy było tylko formalnością i błyskawicznie się zaadaptował w nowej grupie, bo część dzieciaków już znał. Sam obiekt super, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz, gdzie dzieci mogą się swobodnie bawić. Kontakt z opiekunami i panią dyrektor również na piątkę. Polecam!

Przedszkole i Żłobek Montessori
Kaja Sońta
5/5

To co wyróżnia placówkę to przede wszystkim profesjonalna kadra z wykształceniem, doświadczeniem i odpowiednim podejściem do dzieci. Miejsce zgodne z ideą Montessori, dużo przestrzeni, piekny ogród, ciekawe i pomysłowo urządzone sale, a do tego własna, zdrowa kuchnia! Mam duże zaufanie i bez stresu zostawiam swoje dziecko w dobrych rękach 🙂 Polecam!

Przedszkole i Żłobek Montessori
Magdalena Figura
5/5

Wspaniałe, przyjazne dla dzieci miejsce ze świetnie wyszkoloną kadrą. Nauczyciele, którzy wspierają rozwój dziecka. Nowoczesny, przestronny budynek, duży ogród. Bardzo dobra współpraca dyrekcji z rodzicami.

Przedszkole i Żłobek Montessori
Marek Smykiewicz
1/5

Poziom nauczania ok, ale osoba właścicielki lepiej nie pytać. Kilka lat temu, w roku kiedy zabieraliśmy dziecko z montesori do przedszkola publicznego, w montesori pojawiła się owsica. Pani właścicielka zażądała od rodziców recept na środek na owsiki. Generalnie nie miałem problemu z ich przedstawieniem, choć lekarz w tym kraju nie ma obowiązku wystawienia recepty. Zapytałem jednak co pani ma zamiar zrobić ze swojej strony. Na mailu odpowiedź brzmiała, że deski klozetowe będą myte codziennie, a ręczniki z tkaniny zostaną zastąpione papierowymi. Zapytałem, czy szanowna pani nie uważa, że te kroki powinny zostać podjęte od razu, a nie po trzech tygodniach owsicy. W odpowiedzi dowiedziałem się, że przecież nie muszę przyprowadzać syna do tego przedszkola. Dla mnie to dno i kilogram mułu, zaś dzieci i rodzice traktowani są jak maszynki do produkcji pieniędzy.

Przedszkole i Żłobek Montessori
Izabela Załuska
5/5

To zdecydowanie najlepsze przedszkole w okolicy. Będziemy tęsknić!
Polecam bardzo każdemu komu bliska jest idea M. Montessori

Przedszkole i Żłobek Montessori
Malwina Dębek
5/5

Zecydowanie miejsce warte rozważenia przez rodziców szukających opieki przedszkolnej i żłobkowej.
Patison jest placówką, która rozszerza perspektywę nie tylko dzieciom ale i ich opiekunom, zachęcając w swoich montessoriańskich ideach do szukania alternatyw i podążania ścieżką zrównoważonego rozwoju, uwazności i otwarcia na potrzeby. My trafiliśmy tam z bardzo prozaicznego powodu - było blisko ? nie zdając sobie sprawy, że ta bliskość, dosłownie i w przenośni zrewolucjonizuje nasze podejście do wychowania dzieci.
W mojej opinii super profesjonalna kadra, która wzbudza zaufanie i przede wszystkim rozgrzewa sympatię dzieci. Fajnie zorganizowane sale, które i mnie zaciekawiają różnorodnością i pomysłowością wyposażenia. Stacjonarne zaplecze kuchenne, które wydaje się smakowite bardzo zważywszy na fakt, że odebranie dziecka przed podwieczorkiem jest gwarantowanym aktem rozpaczy i koniecznością poczekania, aż posiłek zostanie zjedzony ?
Minusy? Niedociągnięcia? Błędy? Na pewno jakieś się znajdą, jednak uważam, że w życiu liczy się bilans a w Patisonie jest zdecydowanie dodatni.
Na przestrzeni 3 lat i dwójki dzieci na pokładzie nie przypominam sobie sytuacji, która w rażący sposób mogłyby wpłynąć na moją opinię o tym miejscu.
I dziecięce pytanie "Mamo, a mogę zostać jeszcze chwilę?" jest najlepszą rekomendacją.

Przedszkole i Żłobek Montessori
Michał (wokatorek)
5/5

Doskonale miejsce dla dziecka. Miła kadra z wysokim poziomem przygotowania. Położone na uboczu, z dużym placem zabaw i sporym parkingiem

Przedszkole i Żłobek Montessori
Anna Bober
5/5

Niesamowite miejsce pełne ciepła, wsparcia i fachowej kadry! Wiem, że oddaję swoje dzieci w dobre ręce. Polecam każdym rodzicom, którym zależy na zdrowym rozwoju swoich dzieci.

Go up