Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów

Adres: Pod Buczynką 3, 34-335 Korbielów, Polska.
Telefon: 797405550.
Strona internetowa: dimbo.pl.
Specjalności: Szkółka narciarska, Ośrodek narciarski, Organizator turystyki.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 49 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników narciarstwa, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Znajduje się pod adresem Pod Buczynką 3, 34-335 Korbielów, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla wszystkich chętnych. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 797405550 lub odwiedzić ich stronę internetową dimbo.pl.

Oferowane przez nich usługi to głównie szkółka narciarska, ośrodek narciarski oraz organizacja turystyki. Dodatkowo, warto zauważyć, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że miejsce to jest przyjazne i dostępne dla wszystkich. Firma posiada aż 49 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Przedszkole i szkołę narciarską Dimbo.

Dla wszystkich zainteresowanych narciarstwem, niezależnie od poziomu zaawansowania, Dimbo to idealne miejsce do nauki i doskonalenia umiejętności. Lokalizacja w Korbielowie zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, a profesjonalna kadra instruktorów zadba o to, aby każdy mógł cieszyć się tym sportem.

Dlatego też, jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności narciarskie, zdobyć nowe doświadczenia i miło spędzić czas na stoku, skontaktuj się z Przedszkolem i szkołą narciarską Dimbo już teraz poprzez ich stronę internetową. Nie czekaj dłużej i dołącz do szerokiej grupy zadowolonych klientów, którzy polecają Dimbo innym miłośnikom sportów zimowych.

Recenzje dla Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Monika Gorzelak
4/5

W 3 rodziny mieliśmy 6 dzieci w przedszkolu na 5 dni. Ogòlnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Instruktorzy ze wspaniałym podejściem i wykwalifikowani. Infrastruktura całkiem ok: taśma i orczyk. Sprzęt na miejscu. Przebieg lekcji w zależności od dnia. Gdy było mniej dzieci super. Ale jednego dnia była masakra zabrakło butòw w dobrym rozmiarze i còrka dostała zbyt duże. Na taśmie przez 1wszą godzinę 17 dzieci i wielki haos. Co prawda 3 instruktoròw w miarę dawało radę jednak za mała przestrzeń na taką ilość. Po podziale na grupy po przerwie ciut lepiej lecz dzieci czekały długo na swoją kolej. 5 dzieci z czego jeden wjeżdzał z instruktorem orczykiem, a kolejny zjeżdzał- więc czekali po 15minut na swoją kolej by zjechać minute. Ten dzień uważam za niezbyt udany stąd obniżona ocena. Pozostałe super. A ostatni dzień super- miś na nartach, konkurs i dyplomy oraz medale zrobiły wspaniałe zwieńczenie przygody i zachęciły do kolejnych przygòd w przyszłości. Choć wszystko trwało kròcej niż opłacony czas i tego dnia mniej nauki było. Nie żałujemy wydanych pieniędzy, choć uważam, że mogłoby być taniej. Za ponad 220 zł za 3h dziennie powinno być wszystko na tip top.

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Grzegorz Gałuszka
1/5

Po opłaceniu 35zł za godzinę wejścia, jak nas poinformował pan z kasy, wszystkich atrakcji, poszliśmy z córką na taśmę (nikt z taśmy nie korzystał) po dwóch wyjazdach taśma stanęła, po zgłoszeniu tego w szkółce dimbo pewna pani wręcz okrzyczała nas że taśma jest tylko dla instruktorów, nie ma nigdzie o tym informacji. Niestety dziecko ma tylko dwa lata więc nawet nie miało nart na nogach.

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Adrian C
5/5

Miła i pomocna obsługa. Fajna kadra instruktorów. Panowie z obsługi tego małego stoku bardzo sympatyczni i pomocni. Z przyjemnością uczy się tutaj swoje maluchy jazdy na nartach! Polecam!

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Paweł Krawczyk
5/5

Świetna szkółka dla dzieciaków ze wspaniałą kadrą instruktorską. Cena za lekcję trochę wyższa, niż u innych instruktorów (różnica ok. 20PLN za godzinę), ale moim zdaniem warto.

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Marek K. Śmigacz
5/5

Rewelacyjne miejsce do nauki narciarstwa dla najmłodszych, fachowo prowadzony instruktaż, ceny bardzo przystępne, polecam

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Asia Urbanowicz
5/5

Bardzo fajnie zorganizowana szkółka narciarska. Sympatyczni instruktorzy, małe grupy. Syn bardzo zadowolony, ja również, bo umie jeździć! 🙂

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Pit Spiech
5/5

Bardzo polecam, super szkółka, wspaniali instruktorzy, świetnie i profesjonalnie wszystko zorganizowane.

Przedszkole i szkoła narciarska Dimbo - Korbielów - Korbielów
Dominik Glab
1/5

Świetne miejsce do nauki, fajny stok, dostosowane wyciągi, mega instruktorzy (Renata i Krzysiek). Niestety pani która tym wszystkim zarządza kompletnie nie zna się na prowadzeniu takiego interesu. Brak organizacji i wprowadzenie chaosu nadrabia byciem niemiłym, opryskliwymi i aroganckim. Rano panuje chaos dzieciaki są kompletnie zdezorientowane jaki ich rodzice. Pani na wszystkich krzyczy i denerwuje się że wszyscy przyszli. Panuje bardzo niemiła atmosfera bardzo niemiło zwraca się do instruktorów i do obsługi. Bardziej nadaje się do prowadzenia ośrodka o zaostrzonym rygorze a nie miejsca dla dzieci. Po paru dniach zrezygnowaliśmy. Nie polecam.

Go up