Przedszkole Gminne w Rudnej - Rudna

Adres: Polna 3D, 59-305 Rudna, Polska.
Telefon: 768464052.
Strona internetowa: przedszkolerudna.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Gminne w Rudnej

Przedszkole Gminne w Rudnej to placówka, która oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla dzieci. Znajduje się ono w centrum Rudnej przy Adres: Polna 3D, 59-305 Rudna, Polska. Dzięki temu jest idealnie skomunikowane i łatwo dostępne.

Jeśli chcesz skontaktować się z przedszkolem, możesz to zrobić przez numer telefonu: 768464052. Strona internetowa przedszkolerudna.pl zawiera również wszystkie niezbędne informacje.

Przedszkole Gminne w Rudnej specjalizuje się w edukacji przedszkolnej. Jest to miejsca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Placówka oferuje również wiele innych ważnych informacji: parking jest dostępny dla osób na wózkach, a wejście również.

Na stronie Google My Business Przedszkole Gminne w Rudnej ma 2 recenzje i średnia ocena wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez tę instytucję.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość opieki i edukacji dla twojego dziecka, Przedszkole Gminne w Rudnej jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej lub kontakt przez numer telefonu, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Przedszkole Gminne w Rudnej

Przedszkole Gminne w Rudnej - Rudna
Miszczu
5/5

Przedszkole Gminne w Rudnej - Rudna
ARA PILART
5/5

Go up