Przedszkole Gminne w Rabie Wyznej - Raba Wyżna

Adres: 34-721 Raba Wyżna, Polska.
Telefon: 182671073.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Gminne w Rabie Wyznej

Czy szukasz przedszkola na wysokim poziomie dla swojego dziecka Przedszkole Gminne w Rabie Wyznej może być idealnym wyborem dla Ciebie

Przedszkole Gminne w Rabie Wyznej znajduje się w Raba Wyżna przy adresie 34-721 Raba Wyżna, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem 182671073.

To przedszkole jest znane z wysokiej jakości opieki i edukacji dla dzieci. Oferują szeroki zakres usług i możliwości rozwijania umiejętności przez dzieci w wieku przedszkolnym.

Specjalnością Przedszkola Gminnego w Rabie Wyznej jest przedszkole. To oznacza, że w szczególności skupiają się na przygotowaniu dzieci do szkoły podstawowej.

Innym istotnym aspektem Przedszkola Gminnego w Rabie Wyznej jest jego dostępność dla osób poruszających się na wózkach. Wejście jest dostępne dla nich, co czyni to miejsce przyjaznym dla wszystkich dzieci.

Na stronie Google My Business Przedszkola Gminnego w Rabie Wyznej jest jedna opinia i średnia ocena wynosi 5/5. To oznacza, że rodzice są bardzo zadowoleni z usług oferowanych przez to przedszkole.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni bezpieczeństwo i komfort dla twojego dziecka, Przedszkole Gminne w Rabie Wyznej jest godne rozważenia. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej lub skontaktowanie się z nimi pod numerem 182671073.

Recenzje dla Przedszkole Gminne w Rabie Wyznej

Przedszkole Gminne w Rabie Wyznej - Raba Wyżna
Natalia Górecka
5/5

Go up