Przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych - Wejherowo

Adres: Jana III Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, Polska.

Strona internetowa: sosw-wejherowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2/5.

Lokalizacja Przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych Jana III Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, Polska

Jeśli ktoś szuka przedszkola dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w Polsce, to Przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w Wejherowie może być interesującym wyborem. Znajduje się pod adresem: Jana III Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, Polska.

Specjalizują się głównie w przedszkolnej edukacji dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Ich strona internetowa to: sosw-wejherowo.pl.

Możliwe, że jedną z ich zalet jest dostępność dla osób na wózkach, co może ułatwić korzystanie z ich usług. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia dostosowane do potrzeb dzieci.

Warto wspomnieć, że Przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych posiada średnią ocenę 2/5 na podstawie 1 recenzji na Google My Business. Opinie innych klientów mogą być przydatne przy podejmowaniu decyzji.

Jeśli ktoś szuka miejsca, które zapewni odpowiednią opiekę i wsparcie dla dziecka z unikalnymi potrzebami edukacyjnymi, warto rozważyć skontaktowanie się z Przedszkolem dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w Wejherowie. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi

Recenzje dla Przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Przedszkole dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych - Wejherowo
Marta Szlosarczyk
2/5

Panie w sekretariacie przemiłe i pomocne. Dyrekcja koszmarna. Dzwonię w grudniu 2022 z pytaniem o miejsce dla 6-latka. Pani nawrzeszczała na mnie, że co ja sobie myślę, że ona nie ma wolnych miejsc w trakcie trwania roku. Ale ja pytam (co i raz mi przerywa) o zerówkę od września 2023 (co chwila wzdychanie, złośliwe komentarze, podniesiony głos p. dyrektor, która nie daje mi skończyć zdania) , w końcu z łaską odpowiada, że w lutym mam się umówić z nią na spotkanie. Dzwonię w lutym, inna (?)pani na mnie krzyczy, że ona ma miejsca dla "swoich" dzieci, a w ogóle to nie prowadzi żadnej rekrutacji. Władczy ton, kąśliwe uwagi w stylu "jak można tego nie wiedzieć" i wrażenie, jakby się człowiek przeniósł o 3 dekady i jest petentem w ZUS-ie. Toksyczna atmosfera!

Go up