Przedszkole "Akademia Małego Olimpijczyka" - Kaźmierz

Adres: Sosnowa 6a, 64-530 Kaźmierz, Polska.
Telefon: 510187680.
Strona internetowa: akademiamalegoolimpijczyka.eprzedszkola.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole "Akademia Małego Olimpijczyka"

Przedszkole Akademia Małego Olimpijczyka znajduje się w Kaźmierzu, przy ulicy Sosnowa 6a. Jest to przedszkole, które ma bardzo pozytywne opinie na portalu Google My Business. Średnia ocena przedszkola wynosi 5/5 na podstawie 1 recenzji.

Jest to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach. Pracownicy przedszkola dbają o rozwój każdego dziecka indywidualnie, dlatego każde z nich może rozwijać się w tempie, które mu odpowiada.

Akademia Małego Olimpijczyka to przedszkole, które oferuje również możliwość uprawiania różnych sportów. Dzięki temu dzieci mogą się dowiedzieć, które dyscypliny im się bardziej kojarzą i w których chciałyby kontynuować rozwój w przyszłości.

Przedszkole znajduje się w ładnej i bezpiecznej okolicy, w pobliżu parków i innych obiektów, które również są dogodne dla dzieci. Adres przedszkola to Sosnowa 6a, w Kaźmierzu, w województwie wielkopolskim. Można tu dojechać m.in. autobusem lub samochodem.

Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w pełnym wymiarze, to Akademia Małego Olimpijczyka może być dobrym wyborem. Pracownicy przedszkola dbają o każde dziecko indywidualnie, dlatego Twoje dziecko będzie się tu komfortowo czuło i będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach.

Aby dowiedzieć się więcej o przedszkolu, zalecamy odwiedzenie jego strony internetowej pod adresem akademiamalegoolimpijczyka.eprzedszkola.pl. Można tam znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, metodyki pracy oraz koncepcji rozwoju dzieci.

Zalecamy również skorzystanie z możliwości skontaktowania się z przedszkolem poprzez stronę internetową lub telefon (Telefon: 510187680). Pracownicy przedszkola pomogą Ci w uzyskaniu wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o umieszczeniu Twojego dziecka w tej placówce.

Wszystko wskazuje na to, że Akademia Małego Olimpijczyka to przedszkole, w którym Twoje dziecko będzie się dobrze czuło i będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności w pełnym wymiarze. Dlatego zdecydowanie zalecamy jego wybór

Recenzje dla Przedszkole "Akademia Małego Olimpijczyka"

Przedszkole
Krzysztof Woźny
5/5

Go up