Predszkole z Oddziałami Integracyjnymi im.Słonia nad Regą - Trzebiatów

Adres: Waryńskiego 7, 72-320 Trzebiatów, Polska.
Telefon: 913872282.
Strona internetowa: trzebiatow.eprzedszkola.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Predszkole z Oddziałami Integracyjnymi im.Słonia nad Regą

Predszkole z Oddziałami Integracyjnymi im.Słonia nad Regą znajduje się pod adresem Waryńskiego 7, 72-320 Trzebiatów, Polska. Jest to placówka o specjalizacji w przedszkolu, która oferuje integracyjne oddziały dla dzieci. Jeden z unikatowych elementów tego przedszkola jest to, że mają Wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla wszystkich dzieci.

Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 913872282, a także odwiedzić ich stronę internetową: trzebiatow.eprzedszkola.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat programu nauczania, kadry pedagogicznej i innych szczegółów.

Obecnie, Predszkole z Oddziałami Integracyjnymi im.Słonia nad Regą nie ma jeszcze recenzji na Google My Business, jednak warto dać im szansę i odwiedzić ich placówkę oraz dowiedzieć się więcej o ich ofercie.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje opiekę przedszkolną dla dzieci w przyjaznym i integracyjnym środowisku, to Predszkole z Oddziałami Integracyjnymi im.Słonia nad Regą może być idealnym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców Trzebiatowa i okolic.

Rekomendacja: Jeśli jesteś zainteresowany/a zapoznaniem się z ofertą przedszkola oraz chcesz dowiedzieć się więcej o ich podejściu do edukacji i opieki nad dziećmi, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi. Może to być pierwszy krok w zapewnieniu Twojemu dziecku najlepszej opieki i wsparcia w rozwoju.

Go up