Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna

Adres: Kartuska 48, 83-400 Kościerzyna, Polska.
Telefon: 586863661.
Strona internetowa: pzsnr3koscierzyna.edupage.org.
Specjalności: Szkoła, Liceum ogólnokształcące, Technikum, Szkoła zawodowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Powiatowy Zespół Szkół nr 3

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 to renomowana instytucja edukacyjna zlokalizowana w Kościerzynie, w Polsce. Szkoła oferuje różnorodne programy edukacyjne dla uczniów w różnych grupach wiekowych, od szkoły podstawowej po liceum i technikum. Powiatowy Zespół Szkół nr 3 znajduje się przy Adresie: Kartuska 48, 83-400 Kościerzyna, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla uczniów z całego regionu.

Jeśli chodzi o specjalizacje, Powiatowy Zespół Szkół nr 3 oferuje programy na różnych poziomach edukacyjnych, w tym Szkołę podstawową, Liceum ogólnokształcące, Technikum i Szkołę zawodową. Dzięki temu uczniowie mają możliwość wyboru ścieżki edukacyjnej odpowiadającej ich zainteresowaniom i celom zawodowym.

Warto zauważyć, że Powiatowy Zespół Szkół nr 3 dba o dostępność dla wszystkich uczniów, oferując parking i wejście dostępne dla osób na wózkach. To ważne, aby zapewnić komfortowe warunki nauki dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich potrzeb.

Jeśli chcesz skontaktować się z Powiatowym Zespołem Szkół nr 3, możesz zadzwonić pod numer Telefon: 586863661 lub odwiedzić ich Stronę internetową: pzsnr3koscierzyna.edupage.org. Na stronie znajdziesz więcej informacji o ofercie edukacyjnej, wydarzeniach szkolnych i kontaktach.

Opinie na temat Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 są pozytywne, z średnią oceną 3.5/5. Firma ma 25 recenzji na Google My Business, co świadczy o zaufaniu społeczności lokalnej do jakości edukacji oferowanej przez szkołę.

Jeśli szukasz wysokiej jakości edukacji dla siebie lub swojego dziecka, Powiatowy Zespół Szkół nr 3 może być doskonałym wyborem. Skontaktuj się z nimi już dziś poprzez ich stronę internetową i poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje ta instytucja edukacyjna

Recenzje dla Powiatowy Zespół Szkół nr 3

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
K K
3/5

Jak tak patrzę jaki poziom reprezentują sobą niektóre "nauczycielki" to nie chciałabym aby moje dziecko trafiło kiedykolwiek do tej szkoły

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
Lisica
1/5

Niski poziom, niskie wymagania. Jeśli jeśli nie chce Ci się uczyć, idziesz do szkoły byle ją zaliczyć i lubisz palić na każdej przerwie to polecam.

Jest to najbardziej "patologiczna" szkoła w Koscierzynie.
Jeśli masz wyższe aspiracje to bardzo odradzam.

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
Monika
1/5

Chciałabym dodać, że jedyne co ta szkoła mi przyniosła to depresja i stany lękowe. Dzisiaj mamy 1 września i się cieszę, że moja noga już tam więcej nie spocznie.

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
Olaf.K
5/5

Łatwy, wręcz banalny poziom, super nauczyciele i sporo miejsc żeby sobie spokojnie zapalić.

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
Anita Plichta
5/5

Pani Iwona Neubauer jest najlepsza. pozdrawiam

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
Bunio
4/5

wszystko ok ale kłamią że nic nie trza się uczyć a matma to koszmar

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
Irek A
5/5

Najsympatyczniejsza szkoła w Kościerzynie.

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 - Kościerzyna
DAWID
5/5

Super szkoła polecam

Go up