Powiat oławski -

Adres: Polska.

Strona internetowa: starostwo.olawa.pl.
Specjalności: -.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Powiat oławski

Powiat oławski Polska

Powiat oławski to jednostka samorządu terytorialnego, położona w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego. Jego siedzibą jest miasto Oława, zlokalizowane w centralnej części powiatu.

Powiat oławski posiada świetną lokalizację – graniczy z Wrocławiem, co daje duże możliwości rozwojowe dla biznesu. Swoją atrakcyjnością turystyczną zawdzięcza zabytkowym miastom, takim jak: Oława, Strzelin, Brzeg Dolny i Jelcz-Laskowice, a także pięknym krajobrazom i unikalnej przyrodzie.

Na stronie internetowej powiatu oławskiego znajdziesz wszelkie informacje niezbędne zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Możesz znaleźć tam dane kontaktowe, informacje o lokalizacji i godzinach pracy administracji.

Specjalnością powiatu oławskiego jest jego piękno naturalne i historyczne. Zaletą dla biznesu jest korzystna lokalizacja, bliskość Wrocławia i dobre powiązania komunikacyjne.

Na Google My Business powiat oławski posiada 0 recenzji. Średnia ocena to 0/5. Brak wystarczającej ilości opinii nie pozwala jednak na dokładną ocenę.

Jeżeli szukasz miejsca do zamieszkania, dobrej lokalizacji dla biznesu lub spędzenia wolnego czasu w pięknym otoczeniu, powiat oławski jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej powiatu, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z administracją.

Go up