Pogorzyce Szkoła - Pogorzyce

Adres: 32-500 Pogorzyce, Polska.

Specjalności: Przystanek autobusowy.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Pogorzyce Szkoła

Pogorzyce Szkoła 32-500 Pogorzyce, Polska

Pogorzyce Szkoła - wszystko, co musisz wiedzieć

Pogorzyce Szkoła to placówka, która znajduje się w Pogorzycach przy Adres: 32-500 Pogorzyce, Polska. Jeśli szukasz informacji na temat tej szkoły, to jesteś w dobrym miejscu.

Charakterystyka

Pogorzyce Szkoła to szkoła, która oferuje specjalność w postaci Przystanek autobusowy. Dzięki temu uczniowie mają łatwy dostęp do środków transportu publicznego, co ułatwia im dojazd do szkoły i powrót do domu.

Lokalizacja

Szkoła znajduje się w centrum Pogorzyc, więc jest łatwo dostępna dla uczniów mieszkających w tej okolicy. Dodatkowo, ze względu na obecność przystanku autobusowego, jest to także dogodne miejsce dla tych, którzy dojeżdżają do szkoły z innych miejscowości.

Informacje rekomendowane

Jeśli szukasz informacji na temat Pogorzyce Szkoły, poniżej przedstawiamy niektóre dane, które mogą się okazać przydatne:

Numer telefonu: Brak danych
Strona internetowa: Brak danych
Liczba recenzji na Google My Business: 0 recenzji
Średnia ocena: 0/5

Opinie

Na razie brak recenzji na Google My Business, więc nie możemy podzielić się informacjami na temat opinii innych osób na temat tej szkoły.

Rekomendacja finalna

Jeśli szukasz szkoły z Przystankiem autobusowym w Pogorzycach, to Pogorzyce Szkoła może być dobrym wyborem. Polecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły lub skontaktowanie się z nią bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji i rozstrzygnąć, czy ta szkoła odpowiada twoim oczekiwaniom.

Go up